28

Масажна ручка VibroPen

Людина, що живе в сучасному мегаполісі, здається, повністю поглинений своєю роботою в офісі через що його постійними супутниками стають постійні втома і напруженість, які негативно відображаються на здоров'ї, і зовнішній вигляд в цілому.

Компанія Casada розробила ідеальний у всіх відношеннях ручний масажер, який допоможе не тільки зняти стрес і позбутися від втоми між прес-конференціями, але і зніме головний біль, поліпшить кровообіг в проблемних ділянках. І все це - посеред робочого дня.

Масажна ручка VibroPen – це корисний пристрій, виконаний в стильному сучасному дизайні. VibroPen можна використовувати в будь-коли - в зручнийчас, що підходить саме вам.

Ви можете використовувати її в будь-який час, як тільки в цьому буде необхідність. Перебуваючи тривалий час у сидячому положенні, ми швидко втомлюємся, з'являється сонливість, увага розсіюється, приходить млявість і зневіра. Наприклад, при відчутті втоми або напруги - просто включіть масажну ручку VibroPen і розслабтеся. Чудо-ручка все зробить сама.

Вібраційний масаж, який виконує ручка, відновлює нервові волокна, покращує роботу залоз внутрішньої секреції, звужує / розширює судини (в залежності від режиму).

Впливаючи на біологічно активні точки або ж зони, в яких ви відчуваєте дискомфорт, ви знову будете відчувати себе бадьоро і впевнено. Зручна кулькова ручка VibroPen подарує відмінне самопочуття і гарний настрій посеред робочого дня. Вона може стати не тільки особистим помічником в оформленні документів і вирішенні проблем із самопочуттям, це ще й чудовий подарунок колегам і близьким людям. 

До того ж, стильний дизайн масажера-ручки VibroPen робить з нього респектабельний подарунок. А якість компанії Casada - завжди на висоті.

Даруйте корисні речі, і вони не будуть лежати без діла в шафі або на полиці, а будуть приносити користь і гарний настрій. 

Купити масажну ручку VibroPen в нашому інтернет магазині >>>