Масажне крісло ALPHASONIK

Масажне крісло ALPHASONIK 173

182 000 грн (5 200 EUR)

227 150 грн

Є в наявності

Артикул: CS719

Сделано Casada (Германия)

AlphaSonic (Альфасоник) - це масажне крісло, створене для повного розслаблення в домашніх умовах або будь-якому іншому місці.

  • робіть масаж від шиї до сідниць, не виходячи з дому.
Розслаблення за 21 хвилину

Розслаблення за 21 хвилину

Одягайте навушники, включайте одну зі спеціальних програм Braintronics - ритмічні звуки на 21 хвилину занурять вас в медитацію (альфа-стан).

Таке розслаблення відновлює сили не гірше, ніж 2 години сну. До того ж, крісло в цей час буде виконувати легкий масаж стоп і спини, не даючи вам заснути.

Немає аналогів у світі

Немає аналогів у світі

Підлаштовується під вас

Підлаштовується під вас

М'який масаж

Додаткова подушка для спини дозволить вам пом'якшити масаж, якщо він виявиться занадто жорстким

Налаштування ширини плечей

Плечові масажери регулюються по ширині лише одним натисканням

регулювання положення

За допомогою пульта дистанційного керування легко регулюється становище спинки і підніжки крісла

Чи зробить масаж в потрібному місці

Положення роликів зручно регулюється за допомогою дистанційного пульта

Чи витримає навіть 120 кг

Для виконання якісного масажу вага користувача не повинна перевищувати 120 кг

Захист від зіткнення SafetyProtection®

Захист від зіткнення SafetyProtection®

Якщо в момент розкладання крісла дитина або домашня тварина виявилися позаду нього, крісло припинить установку, повернувшись в початкову позицію. Легкий дотик до платформи крісла забезпечує безпеку.

Зручні навушники

Зручні навушники

Навушники зможуть повністю ізолювати вас від зовнішнього шуму. З ними ви будете зосереджені лише на програмах Braintronics.

ПРОМО-сайт лучшие модели массажных кресел ТМ Casada

AlphaSonic (Альфасонік) являє собою масажне крісло, створене спеціально для повного розслаблення в домашніх умовах або будь-якому іншому місці. Тепер ви можете робити масаж від шиї до сідниць не виходячи з дому. Кожен з користувачів може налаштувати крісло під свої зріст і вагу.

Крісло виготовлено з якісного, дорогого матеріалу, який стійкий до пошкоджень і прослужить вам дуже довго, відмінно вписується в будь-який інтер'єр.

Функція Full Air - одна з особливостей AlphaSonic - компресійний масаж, який завдяки двом компресорам масажує все тіло. Компресори здатні підтримувати на постійній основі потужний тиск одночасно в 74 подушках.

Функція Dual-Action - сама інтенсивна функція масажу, що поєднує в собі комплексну дію 2-х різних технік. Даний вид поєднує в собі, постукуючий і розминаючий, види масажу.

Завдяки кріслу відмінно прогріваються спина і поперек, глибоко опрацьовуються м'язи спини, здійснюється профілактика радикуліту.

Компресія може запускатися як окрема програма без роликового масажу. Завдяки такому масажу поліпшується лимфоток, робота серця, прискорюється обмін речовин, масаж дозволяє повністю розслабитися і зняти втому.

Наявність 4 програм:


Програма «Денний сон» - програма відключення від зовнішніх подразників, занурення в себе. Дозволяє за короткий проміжок часу знову відчути себе бадьорим і енергійним.

Програма «Успіх» - програма входження в альфа-стан, легкий тета-стан. У цих станах тіло може отримувати підказки від своєї підсвідомості. Мета цієї програми - домогтися стану повної зосередженості і максимальної концентрації.


Програма «Повне відновлення» - програма, розрахована на період 10-15 днів. Позитивний ефект накопичується з кожним днем і незабаром ви помітите поліпшення свого самопочуття і пам'яті.


Програма "Нірвана" - програма повного розслаблення.

Види масажу: 

  • Роликовий масаж

Роликовий масаж предствляє собою приємну зміну напруги, а також розслаблення м'язів. Сприяє заспокоєнню, а також релаксації. Завдяки роликовому масажу на організм виявляється лімфодренажний вплив: застояна лімфа починає рухатися, поліпшується обмін речовин, завдяки чому зайва рідина виводиться з організму, а токсини і шлаки утилізуються.

  • Поплескуючий масаж

Завдяки рельєфним масажним роликам робляться легкі удари, що імітують удари долоні. Завдяки даному виду масажу стимулюються природні захисні сили організму. Після поплескування залишається відчуття розслабленості, а також наповненості енергією.

  • Масаж, що розминає

Масажними роликами розминаються шкіра і м'язи, тим самим вони впливають на активні точки в області спини, які використовуються при акупунктурі.

  • Постукуючий масаж

Масажними роликами здійснюються короткі почергові удари. Дія постукування на організм в основному рефлекторна.

  • Шиацу масаж

Шиацу (натиснення пальців) - вид терапії, який був винайдений в Японії. Техніка масажу включає легкі натискання на певні активні точки. Завдяки даному виду масажу підвищуються загальні захисні сили людського організму, тим самим збільшується опірність захворюванням.

  • Компресійний масаж

Цьому виду масажу немає аналогів в ручному. Надуваючись, а також здуваючи, повітряними подушками масажується тіло, при цьому стимулюючи природні рефлекси м'язів. 

Авто-програми

Глибокий масаж
Цей масаж, що проводиться на точках акупунктури, позбавляє від болю. Під час цієї програми активно масажується спина і зона сідниць.

Масаж верхньої частини тіла
Ця програма підходить для того, хто відчуває втому. Масаж всього тіла значно покращує циркуляцію крові, ефективно розслаблює тіло.

Розслабляючий
Якщо втомилася спина, плечі і шия, ця програма - ідеальне рішення проблеми. Програмаактуальна для того, хто часто перебуває в стресових ситуаціях.

Масаж нижньої частини тіла
Якщо від підняття важких предметів або неправильної пози під час сидіння у вас втомлюється поперек - ця програма для вас. Вона буде відмінним варіантом релаксу для молодих мам і працівників офісу.

Розминаючий масаж

Розминаючий масаж

Одна з найпоширеніших технік масажу, при якій використовується застосування колоподібних рухів. Масаж покращує кровообіг, знімає біль і набряклість.
Шиацу

Шиацу

Це легке натискання пальцями на певні активні точки. Даний вид масажу підсилює захисні сили організму, покращує роботу внутрішніх органів, знімає стрес, позбавляє від безсоння
Роликовий масаж

Роликовий масаж

(в ручному масажі «перекочування») забезпечує зміну розслаблення і напруження м'язів. Відмінний засіб для заспокоєння і релаксації. Роликовий масаж покращує обмін речовин, змушує рухатися застояну лімфу, сприяє виведенню зайвої рідини, токсинів і шлаків з організму.
Постукуючий масаж

Постукуючий масаж

Короткі почергові удари масажними роликами (імітують удари подушечкою великого пальця). Справляє рефлекторну дію на організм. Поліпшує кровообіг в шкіряному покриві, зняти м'язову напругу, посилити живлення глибоколежачих м'язів, поліпшити роботу внутрішніх органів.
Компресійний масаж

Компресійний масаж

Масаж здійснюється за допомогою повітряних подушок, які надуваючись і здуваючись, масажують тіло. При цьому відбувається стимуляція природних рефлексів м'язів. Масаж нормалізує роботу системи кровообігу, знімає набряклість, дає відмінні результати при лікуванні артритів, позбавляє від безсоння, слабкості, целюліту і в'ялості шкіри
Поплескуючий масаж

Поплескуючий масаж

Легке поплескування, яке проводять рельєфні масажні ролики, імітуючи удари долоні. Масаж покращує кровообіг в глибоких м'язах. Відбувається зміцнення кісток і сухожиль, розвивається мускулатура, поліпшується рухливість суглобів, виводяться токсини.

Добавить комментарий

Про компанію

Німецька компанія CASADA є одним з найбільш упізнаваних брендів на масажному ринку Європи. Компанія працює 15 років і має представництво в більш ніж 55 країнах світу, серед яких країни Європи, Азії, Америки.

Продукція, що представляє CASADA, займає лідируючі позиції на світовому ринку. Практично по кожній лінійці товарів є як бюджетні моделі, так і моделі преміум класу і елітного рівня. Це продукція, яку може дозволити собі будь-який бажаючий.

Торгова марка CASADA була заснована в Німеччині в 2000 році, а вже сьогодні - це лідер у виробництві масажерів. Масажне обладнання компанії впізнається по всьому світу, так як CASADA виробляє свій товар за найвищими європейськими стандартами якості з екологічно чистих матеріалів.

Будучи лідером на ринку масажного обладнання вже багато років, компанія CASADA цінує свій авторитет і репутацію. Секрет популярності даної продукції полягає в ряді факторів, що додають авторитет компанії в очах споживачів.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з нашою компанією, ми завжди готові надати Вам всю необхідну і вичерпну інформацію про функції та асортименті масажного обладнання CASADA.

Casada - це професійна команда, що надає високоякісне масажне обладнання.

Придбати нашу продукцію Ви можете на нашому сайті, або ж у наших філіях у містах України.

Контакти філій дивіться в рубриці Наші філії

Доставка

Бажаєте безкоштовну доставку?

Замовляйте наше масажне обладнання на суму від 500 грн. і ми доставимо вам посилку АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Бажаєте забрати покупку самостійно?

Для цього ознайомитеся з переліком наших представництв в Україні і заберіть свій довгоочікуваний масажер в найближчому магазині. Їх адреси подивіться тут.

Краще я запрошу кур'єра!

Кур'єрська доставка прямо з фірмових магазинів Casada. У розділі Контакти є список таких місць з адресами.

*Приємний бонус! Тепер оплату за своє замовлення Ви можете передати готівкою через нашого кур'єра.А як же інші міста і села України?

Якщо в списку специалізірованих магазинів і представництв Ви не знайшли свій населений пункт, то на виручку завжди прийдуть кур'єрські служби. Варіантами оплати замовлення будуть як безготівковий розрахунок, так і оплата на місці при отриманні.

Інші кур'єрські служби, готові привезти Вашу посилку!

Нова Пошта – допоможе у випадку менш габаритних масажерів.

САТдоставить Ваше масажне крісло в цілості й схоронності.

 

На всі інші питання відповімо по телефону +3 80 (044) 536 55 85

Науковий підхід в масажі ніг

Науковий підхід в масажі ніг

Правильна компресія

Масаж ніг - це робота 8 масажних подушок, які розминають ікри, і 12 подушок, які масажують стопи. Робота повітряних камер і масажних пластин була синхронізована, тепер масажні подушки, для кращого розминання підошви стопи, притискають стопу до пластин.

Запам'ятовує двох користувачів

Запам'ятовує двох користувачів

Пам'ять крісла розрахована на двох користувачів.

По завершенню масажної процедури натисніть кнопку М1 або М2 - крісло запам'ятає ваші параметри: зріст, вага, довжину і ширину спини. При наступному сеансі просто натисніть М1 або М2 - крісло почне масаж вже без повторного сканування.

Матеріал SolidTex® простий в догляді

Матеріал SolidTex® простий в догляді

SolidTex - це матеріал обшивки крісла, який був спеціально розроблений для масажних крісел. В основі його - бавовна. SolidTex, на відміну від натуральної шкіри, не накопичує статичну електрику і не деформується, за рахунок чого крісло довгий час будеть виглядати як нове.

До того ж, цей матеріал зберігає і перерозподіляє тепло. Завдяки цій можливості матеріалу ви, під час масажної процедури, будете відчувати приємний прогрів всього тіла, що значно покращує якість процедури.

Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

БЕЗКОШТОВНО!

© «Casada»

X