Масажне крісло Aura Grey White

489


Артикул: CS100178

224 930 грн

Є в наявності

Кредит від 0,01%

Розстрочка online

новинка 2019

Aura

Крісло Aura здатне поліпшити якість вашого життя за допомогою масажу. Крісло визначить напружені м'язи в тілі, розслабить їх, зніме втому і відновить вашу енергію для нових досягнень. Разом з додатком Braintronics ви впораєтеся зі стресом і зможете контролювати його.

Масажне крісло Aura

преміум-класу з 4D-масажем

4D

масаж

Тепер ролики рухаються не тільки в 3 площинах (вправо/вліво, вгору/вниз, вперед/назад), що дає ефект професійного ручного масажу, але також і змінюють ритм, силу впливу і швидкість «ходу» роликів з урахуванням анатомічних особливостей користувача і ступеня напруги його м'язів.

Такий вид впливу можливий завдяки сенсорним датчикам, вбудованим в ролики.

Ролики виступають
вперед на 11 см

Реалістичний масаж шиї

Технологія 4D дозволяє виконувати революційний масаж шиї: неймовірно реалістичний і ефективний.

Датчики сканування точно визначають довжину вашої шиї і основні точки затиску.

Види масажу:

 • Масаж, що розминає
 • Розтягування шиї
 • Відновлювальний масаж
 • Розігріваючий розслабляючий масаж
 • Шиацу
Якість
в деталях
Російськомовне меню пульта управління
Hi-fi система: слухайте музику зі свого мобільного
Швидке управління + USB
Solitex
- якісний і зносостійкий матеріал оббивки
В масажері для ніг - чохли, що знімаються

Вдосконалений Braintronics

Звичайна перерва в роботі - не завжди відпочинок і релакс. Іноді її буває недостатньо. Просто закрийте очі, дозвольте собі зануритися в глибоку медитацію на 21 хвилину. За цей час ви, налаштувавши ваш мозок на певну частоту, знімете напругу. Коли відкриєте очі, ви готові до нових досягнень, ваш погляд буде ясним і впевненим разом з Braintronics!

Колекція програм - тепер на вашому смартфоні, і вона постійно поповнюється.
Доступно на   

Zero Gravity

Крісло автоматично призводить тіло користувача в спеціальне положення, в якому ноги встановлюються під кутом 135 градусів, а між тулубом і стегнами створюється кут в 118 градусів.

Тільки в такому положенні хребет повністю розвантажений, а тіло максимально розслаблене.
Ідея Zero-G (нульова гравітація) була запозичена у ракетобудівників, які розрахували цю позу, щоб зберегти здоров'я космонавтів.

Лежачи на масажному ліжку або столі не вийде настільки розслабити тіло.

Ролики

з режимом прогріву

Масажне крісло AURA оснащено роликами з підігрівом. Це нова функція в кріслах від компанії Casada.

Під час масажу ролики нагріваються, впливаючи одночасно на всі області, створюючи при цьому ефект терапії гарячими каменями.

М'язи прогріваються і максимально розслабляються - від шиї і до стегон.

Масаж ніг

в новому рівні

Вперше! Компресія в цьому кріслі не тільки здавлююча дія, вже звична для масажних крісел, а й кругові рухи в області литок.
Акупунктурні фіксатори здатні швидко привести в тонус литкові м'язи, надаючи на Ахіллове сухожилля сприятливу дію.
Масажні валики делікатно притискають стопу хвилеподібними рухами, за рахунок чого істотно поліпшується циркуляція крові.
Роликовий масаж опрацьовує весь звід стопи до самої п'яти..
Розтирання ікр
У масажних кріслах Casada ВПЕРШЕ розтираючий масаж литок.

Масажний блок для ніг ділиться на 2 частини: нижня - для стоп, верхня - для литок. У верхній частині є і повітряно-компресійний масаж, і інноваційний розтираючий масаж литок. Завдяки цим унікальним механічним круговим рухам ви позбудетеся від втоми ніг, ваші м'язи розслабляться. Це набагато ефективніше, ніж компресійний масаж.

Управління

Пульт російською мовою - все просто і зрозуміло.

Ви без зусиль знайдете необхідну вам масажну програму.

Вишуканий

Біло-сірий

Масажне крісло Aura представлено в двох кольорах на вибір:
Біло-сірий

Рекордна

довжина каретки

Довжина каретки в кріслі становить 135 см, завдяки чому забезпечується якісний масаж - від шиї до стегон.

Автоматичне сканування

Після включення програми масажне крісло починає сканувати тіло користувача. Ролики, переміщаючись по всій спині зверху-вниз-вгору, продавлюють м'язи, вимірюють параметри спини, шийно-комірцевої зони, визначають напружені (проблемні) місця. На основі цих показань створюється індивідуальна програма для кожного користувача.

Масажне крісло Aura оснащене інноваційним 4D масажем, який поєднується з удосконаленою SL-кареткою для виконання глибокого масажу від шийно-комірцевої зони до нижньої частини стегон.

4D масаж

Технологія 4D передбачає, що ролики здатні рухатися не тільки по 3-м площинам (вправо / вліво, вгору / вниз і вперед / назад), які дають ефект професійного ручного масажу, але також можуть змінювати ритм, швидкість «ходу» роликів і сили впливу , враховуючи при цьому ступінь напруги м'язів і анатомічні особливості користувача. Такий вид впливу можливий за рахунок вбудованих в ролики сенсорних датчиків.

Масажне крісло Aura оснащене роликами з підігрівом, це нова можливість в кріслах компанії Casada. В інших моделях крісел застосовується прогрів певних зон. Самі ролики нагріваються, одночасно впливають на всі сфери, що створює ефект терапії теплими каменями. Тепловий вплив роликами, забезпечує велику площу нагріву, м'язи прогріваються і розслабляються від шиї до стегон.

Поєднання роликів з підігрівом і 64-х двошарових компресійних подушок дає максимально реалістичний ефект дотику рук масажиста і ефект масажу теплими каменями.

Реалістичний і ефективний масаж шиї


4D масаж дозволяє виконувати неймовірно ефективний масаж шиї. А все завдяки тому, що датчики сканування максимально чітко визначають довжину шиї і основні затиски. При цьому крісло виконує такі види масажних процедур:
     • Шиацу
     • Розминаючий масаж
     • Розігріваючий розслабляючий масаж
     • Розтягування шиї
     • Відновлювальний масаж

Удосконалений Braintronics


Посеред робочого дня іноді необхідний не просто відпочинок, а релаксація. З цим кріслом вам буде достатньо для "перезавантаження" всього 21 хвилина. Закрийте очі і дозвольте собі зануритися в глибоку медитацію. За цей час ви позбудетеся від напруги, ваш мозок налаштуватися на певну частоту. Розплющивши очі, відчуєте себе новою людиною, повною сил і енергії, готовою до нових досягнень разом з Braintronics!

Режим ZERO GRAVITY

При включенні функції Zero-G крісло автоматично призводить тіло користувача в спеціальне положення, під час якого ноги встановлюються під кутом 135 градусів, а між стегнами і тулубом кут виходить 118 градусів. У такому положенні хребет повністю розвантажується, а тіло - розслаблено.

Масаж ніг нового рівня - новинка!

Компресія в масажному кріслі Aura виконує не тільки звичний для масажних крісел здавлюючий вплив, але і кругові рухи в області литок.

Акупунктурні фіксатори призводять в тонус литкові м'язи, що сприятливо впливають на ахіллове сухожилля. При цьому масажні валики хвилеподібними рухами м'яко притискають стопу, що покращує циркуляцію крові. А роликовий масаж опрацьовує весь звід стопи до самої п'яти.

Інтелектуальне сканування тіла користувача


При включенні крісла починається сканування тіла користувача. Ролики переміщаються по всій спині зверху-вниз-вгору, продавлюючи м'язи, тим самим визначаючи проблемні (напружені) місця, вимірюють параметри шийно-комірцевої зони і спини. На основі цих свідчень крісло створює індивідуальну програму для кожного користувача.

Особливості:
     • Швидке управління + USB
     • Зручне управління: русифікований пульт
     • Hi-fi система дозволить вам слухати музику зі свого смартфона
     • Solitex - якісний і зносостійкий матеріал оббивки
     • Колекція програм в вашому смартфоні, що постійно поповнюється
     • Знімні чохли в масажері для ніг


     • Напруга: 220-240 В ~ 50/60 Гц
     • Номінальна потужність: 250 Вт
     • Розміри в складеному стані: 155х81х122 см
     • Розміри в розкладеному стані: 202х81х119 см
     • Вага: 111 кг
     • Максимальна вага користувача: 120 кг

Відгуки

13.08.2020

Re: Масажне крісло Aura Grey White

19.11.2019

Re: Массажное кресло Aura Grey White

Люблю, когда минимализм идеально сочетается с функциональностью. В этом кресле все и сложилось, как лего - 4D-массаж и предварительное сканирование творят такое с шеей и спиной, будто работает группа массажистов. Восстанавливаюсь на все 100! Доволен креслом не только я, пользуется каждый член нашей семьи.

Залишити відгук

Завантажте свій відгук з ФОТО товару, купленого у нас, і ми поповнимо баланс Вашого телефону на суму від 50 до 200 грн

Додати фото з товаром

  Додати відгук

  Ваше ім'я

  E-mail

  Ваш телефон


  Введіть той номер мобільного, який ми можемо поповнити після підтвердження Вашого відгуку з фото товару

  Введіть відгук*

  Оцініть товар

  Підписатися на YouTube канал

  Відео

  Гарантія якості від нашої компанії

  Гарантія якості - це безкоштовна діагностика та гарантійний ремонт обладнання протягом 5 років з моменту покупки масажного крісла. Фабрики, які виконують ремонт електроніки і всіх механізмів крісел (ролики, двигуни, компресори), працюють відповідно до системи якості ISO 9001.

  На всі крісла наша компанія надає безкоштовну розширену гарантію. Для цього необхідно зареєструвати свою покупку на нашому сайті, вказавши серійний номер масажного крісла.

  Відео

  Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

  БЕЗКОШТОВНО!

  Вас можуть також зацікавити: