Масажне крісло Betasonic (Braintronics)

Масажне крісло Betasonic (Braintronics) 453

86 125 грн (2 650 EUR)

99 450 грн

Немає в наявності

Знято з виробництва

Артикул: CS725

Сделано в Германии

Betasonic  Braintronics (Бетасоник Брайнтроникс)

 • 6 автоматичних програм
 • 2D масаж
Розслаблення за 21 хвилину

Розслаблення за 21 хвилину

Одягайте навушники, включайте одну зі спеціальних програм Braintronics - ритмічні звуки на 21 хвилину занурять вас в медитацію (альфа-стан).

Таке розслаблення відновлює сили не гірше, ніж 2 години сну. До того ж, крісло в цей час буде виконувати легкий масаж стоп і спини, не даючи вам заснути.

Бажаєте відпочивати ще більше? Ніяких проблем!

Бажаєте відпочивати ще більше? Ніяких проблем!

Просто натисніть кнопку і крісло після закінчення програми Braintronics не буде складатися.

Зручні навушники

Зручні навушники

Навушники зможуть повністю ізолювати вас від зовнішнього шуму. З ними ви будете зосереджені лише на програмах Braintronics.

Популярність крісел від компанії Casada говорить про той факт, що лише за останні 2 роки компанією було продано понад 36,5 тисяч крісел. Цілком серйозно можна сказати, що компанія має народне покликання: кожне четверте масажне крісло, куплене в Європі, - від Сasada. Але сьогодні можна отримати набагато більше, ніж просто масажне крісло. У 2016 році, спільно з німецькою компанією «Braintonics», вперше в світі масажне крісло було оснащено унікальною антистрес-системою.

Користувач просто одягає навушники, вибирає одну з восьми спеціальних програм Braintronics, і ритмічні звуки протягом 21 хвилини занурять його в медитацію (альфа-стан). Таке розслаблення відновлює сили не гірше, ніж 2 години сну. Але ви при цьому залишаєтеся в стані, між сном і неспанням.

Щоб досягти такого ефекту, крісло протягом 21 хвилини виконує легкий масаж стоп і спини, не дозволяючи вам заснути. Звучить все це просто, однак за цією простотою - 3 роки роботи професійних німецьких інженерів. Таке масажне крісло допоможе перемогти вам хронічну втому, позбутися від стресу, підвищити працездатність, ви будете почувати себе набагато бадьоріше.

 21 хвилина розслаблення, допомоги, пробудження.

Результат роботи інженерів - BetaSonic (Braintronics) (Бетасонік Брайнтронікс) - абсолютно нове масажне крісло, оснащене 4 спеціальними програмами, в яких масаж і музика доповнюють один одного, допомагаючи відпочити розуму і тілу всього за 21 хвилину.
Всі програми працюю за одним принципом:

 • Перша частина (8 хвилин). За допомогою легкого масажу здійснюється розслаблення. Мелодія занурює користувача кріслом в медитацію (альфа-стан).
 • Друга частина (7 хвилин). Дія масажу припиняється, звучить мелодія, яка налаштовує мозок на тета-ритми (3-7 Гц), допомагаючи максимально розслабитися.
 • Заключна частина (6 хвилин). Виконується пробуджуючий масаж, мелодія поступово допомагає повернутися в бадьорий і активний стан.

Якщо у вас хронічна втома і супроводжують постійні стреси, то при використанні цієї моделі крісла ви будете засипати. З міськими жителями це відбувається на перших 10-15 сеансах (все залежить від ступеня накопиченої втоми). В цей час організм відновлюється, ви швидко відновлюєте свої сили.

Спеціальна музика налаштує розум на одну з чотирьох режимів відпочинку.

Дослідники визначили, що частота «мозкових хвиль» залежить від того, чим в даний момент зайнятий мозок. У стані неспання і активної роботи - частота вище, а під час сну- нижче. 

Вчені виділяють 5 режимів роботи мозку:

 • Гамма (вище 30 Гц) - стан стресу.
 • Бета (14-30 Гц) - стан неспання.
 • Альфа (7-14 Гц) - медитація: стан між сном і неспанням.
 • Тета (3-7 Гц) - стан сну або глибокої медитації.
 • Дельта (1-3 Гц) - стан глибокого сну, трансу або гіпнозу.

Ще в 1981 році проводилися дослідження щодо впливу звуку на людину, на частоту мозкових хвиль. Вченим вдалося навчитися за допомогою ритмічних звуків робити так, щоб мозок підстроївся до частоти мелодії. Потім, плавно змінюючи частоту ритму, навчилися налаштовувати в потрібному напрямку частоту мозкових хвиль. Слухати музику, а не набір звуків, набагато приємніше, тому фахівці компанії Braitronics крім звукових програм, пишуть мелодії, «красиво упаковуючи» ці програми.

1 програма «Денний сон»

Програма «Денний сон» допоможе вам відключитися від зовнішніх подразників, зануритися в себе, налаштувавши мозок на альфа-хвилі низької частоти. Вже через 21 хвилину ви повернетеся в активний стан - повним сил і відпочившим.

2 програма «Успіх»

Програма допомагає налаштуватися до важливої зустрічі, заспокоїтися. Як правило, ми до останньої хвилини не готові до таких подій: програємо в розумі майбутню розмову, можливі питання / відповіді співрозмовника. За 20-30 хвилин до серйозної зустрічі саме кращє, що ви можете зробити для себе - це розслабитися і добитися стану максимальної концентрації.

3 програма «Повне відновлення»

 

Робіть масаж з програмою «Повне відновлення» протягом 10-15 днів, переважно - ввечері, перед сном. Позитивний ефект буде накопичуватися з кожним днем. Ви помітите поліпшення самопочуття і пам'яті.

4 програма «Нірвана»

Цей режим ідеально підійде людям з хронічною втомою. Ефект цієї програми - позбавлення від занепокоєння, урівноваження, зміцнення імунітету. Сеанси рекомендується проводити ввечері, перед сном, так як спочатку ви будете відчувати деяку сонливість. Однак вже через 3-4 тижні ви відчуєте нову якість вашого життя.

Автоматичні програми:

 • Розтяжка (Stretch): програма заснована на класичних методах глибокого розминання.
 • Розслаблення (Relax \ Auto 1): програма підійде працівникам офісу в середині дня. Акценти: масаж попереку і сідниць, крісло також м'яко розминає руки і ноги.
 • Відновлення (Recovery \ Auto 2: рекомендується здійснювати цю програму після робочого дня. Акценти: масаж попереку і сідниць, але проводиться інтенсивніше, ніж в попередній програмі. Плюс м'який масаж ніг і рук.
 • Активність (Active \ Auto 3): програма буде ідеальною, для того у кого втомилася спина. Ролики масажують всю спину і поперек, інтенсивний компресійний масаж ніг і роликовий масаж ступень.
 • Інтенсивний (Intensive \ Auto 4): підійде тому, хто хоче швидко відновити сили - знадобиться всього 15 хвилин. Акценти: постукуючий масаж спини плюс дуже інтенсивний масаж рук і ніг.

Види масажу:

- Роликовий масаж являє собою приємну зміну напруги і розслаблення м'язів. Такий масаж надає на організм лімфодренажний вплив, поліпшується обмін речовин, виводиться з організму зайва рідина.
- Постукуючий масаж. Масажні ролики виконують почергові короткі удари, наслідуючи подушечкам великого пальця. Такий масаж знімає м'язове напруження, стимулює кровообіг в шкірному покриві.
- Масаж, що розминає: ролики, подібно досвідченим рукам масажиста, розминають шкіру і м'язи, повторюючи руху вказівного і великого пальців рук.
- Масаж ніг. Вплив відбувається на активні точки в області спини, використовувані при акупунктурі.
- Шиацу масаж: техніка масажу складається з легких натиснень на суворо визначені активні точки. Такий масаж підвищує загальні захисні сили організму, завдяки чому підвищується опірність захворюванням. Масаж Шиатцу допомагає впоратися з безсонням, знімає стрес.
- Прогрів. Тепловий вплив дозволяє швидше розслабитися. Завдяки глибокому проникненню тепла, ця функція особливо благотворно впливає на напружені м'язи.

Технічні характеристики:

 • Кількість автоматичних масажних програм: 6
 • Кількість масажних програм в підніжці крісла: 2 (повітряно-компресійний і роликовий)
 • Кількість функцій масажних програм: 5 (розминає, постукуючий, роликовий, шиацу, поплескуючий)
 • Масаж рук: повітряно-компресійний
 • Кількість роликів в області спини / ступень: 4/4
 • Мінімальна відстань від стіни: 10 см
 • Основна напруга: 220-240 В
 • Потужність: 230 Вт
 • Частота: 50/60 Гц
 • Розміри (в зібраному стані): 135х79х122 см
 • Кут нахилу спинки / підніжки: 180 ° / 110 °
 • Максимальна вага / зріст користувача: 120 кг / 200 см
 • Вага крісла: 86 кг
Прогрів

Прогрів

Тепловий вплив для посилення ефективності впливу. Допомагає розслабитися, покращує кровопостачання, нормалізує подачу кисню до клітин, виводить токсини.
Розминаючий масаж

Розминаючий масаж

Одна з найпоширеніших технік масажу, при якій використовується застосування колоподібних рухів. Масаж покращує кровообіг, знімає біль і набряклість.
Шиацу

Шиацу

Це легке натискання пальцями на певні активні точки. Даний вид масажу підсилює захисні сили організму, покращує роботу внутрішніх органів, знімає стрес, позбавляє від безсоння
Роликовий масаж

Роликовий масаж

(в ручному масажі «перекочування») забезпечує зміну розслаблення і напруження м'язів. Відмінний засіб для заспокоєння і релаксації. Роликовий масаж покращує обмін речовин, змушує рухатися застояну лімфу, сприяє виведенню зайвої рідини, токсинів і шлаків з організму.
Вібраційний масаж

Вібраційний масаж

Масаж покращує роботу залоз внутрішньої секреції, відновлює нервові волокна, звужує або розширює судини (в залежності від режиму)
Постукуючий масаж

Постукуючий масаж

Короткі почергові удари масажними роликами (імітують удари подушечкою великого пальця). Справляє рефлекторну дію на організм. Поліпшує кровообіг в шкіряному покриві, зняти м'язову напругу, посилити живлення глибоколежачих м'язів, поліпшити роботу внутрішніх органів.
режим swing

режим swing

Swing масаж - це відмінний спосіб наситити тіло киснем, покращити кровообіг. Комплексне тренування м'язів без будь-яких фізичних навантажень і зусиль.
Компресійний масаж

Компресійний масаж

Масаж здійснюється за допомогою повітряних подушок, які надуваючись і здуваючись, масажують тіло. При цьому відбувається стимуляція природних рефлексів м'язів. Масаж нормалізує роботу системи кровообігу, знімає набряклість, дає відмінні результати при лікуванні артритів, позбавляє від безсоння, слабкості, целюліту і в'ялості шкіри
Масаж ніг

Масаж ніг

Комплексний підхід забезпечує якісне опрацювання зони ніг, усунення набряклості і втоми. Масаж покращує кровообіг, за рахунок чого усувається напруга в м'язах.
Розтягуючий масаж

Розтягуючий масаж

Один з найпоширеніших видів масажу. Допомагає зняти втому, набряклість і болі в м'язах, справляє терапевтичний і заспокійливий ефект.
Нульова гравітація

Нульова гравітація

Режим Zero-G передбачає сеанс, під час якого ноги користувача піднімаються вище голови. Поліпшується обмін речовин і процеси циркуляції в кровоносній системі, знімається втома і напруга, а також відбувається стимуляція біологічно активних точок.
L-подібний масаж

L-подібний масаж

L-подібний масаж - комплексна проробка всіх груп м'язів, включаючи сідниці і стегна. Знімає напругу зі всього тіла, допомагає розслабитися і виступає в якості профілактики целюліту.
Поплескуючий масаж

Поплескуючий масаж

Легке поплескування, яке проводять рельєфні масажні ролики, імітуючи удари долоні. Масаж покращує кровообіг в глибоких м'язах. Відбувається зміцнення кісток і сухожиль, розвивається мускулатура, поліпшується рухливість суглобів, виводяться токсини.
Yoga масаж

Yoga масаж

Компресійні подушки утримують плечі і ноги, а крісло при цьому розкладається і витягує хребет. Розтяжка хребта покращує циркуляцію крові, дає гнучкість, робить м'язи більш еластичними, а суглоби рухливими.

Завантажте свій відгук з ФОТО товару, купленого у нас, і ми поповнимо баланс Вашого телефону на суму від 50 до 200 грн

Додати відгук


Введіть той номер мобільного, який ми можемо поповнити після підтвердження Вашого відгуку з фото товару
Натисніть сюди, щоб додати фото з товаром
  Руслан 09.01.2018
  Как бы вам объяснить, что я ощущаю во время и после массажа в этом кресле? Если одним словом, то - космос! А если посущественнее, то огромнейший функционал, который всего за 21 минуту возвращает вас к жизни, и это я не утрирую. Так и есть, я точно могу сказать, что ни на секунду не усомнился в правильности своего выбора. Отличный массажный агрегат!!!

  Готівкою кур'єру: при отриманні посилки з рук нашого кур'єра. В такому випадку протестуйте товар, огляньте його цілісність і перевірте режими роботи. Кур'єр видасть Вам супутні документи: товарну накладну, гарантійний талон і касовий чек.

  За безготівковим розрахунком оплата проводитися банківським переказом. Також Ви можете скористатися будь-яким терміналом самообслуговування або on-line банкінгом.

  Оплата кредитною карткою можлива в нашому магазині, який знаходиться в м Київ по вулиці Г. Сталінграду 8, корпус 5 (біля ресторану "Жовте Море").

  Часткова передоплата або розстрочка: ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам і розглядаємо різні варіанти розрахунку. Ви отримаєте своє замовлення навіть в разі часткової передоплати або оформлення розстрочки (умови розстрочки доступні при виборі товарів на сайті)

  Відправляючи замовлення післяплатою, будьте готові оплатити додаткові послуги:

  • Страхування посилки (0,5% від вартості товару);
  • Комісія за переказ грошей;
  • Вартість самої доставки

  Придбати нашу продукцію Ви можете на нашому сайті, або ж у наших філіях у містах України.

  Контакти філій дивіться в рубриці Наші філії

  Транспортні компанії по території України: доставка згідно тарифів оператора.

  Забрати замовлення самостійно: можна у будь-якому із наших представництв (адреси філіалів та магазинів тут)

  Кур'єрська доставка*: при замовленні массажного обладнання на сумму від 1500 грн. - доставка БЕЗКОШТОВНА!

  *
  В розділі Контакти  є список фірмових магазинів і міст,  де можлива кур'єрська доставка. 

  Йога масаж.

  Йога масаж.

  Компресійні подушки утримують плечі і ноги, а крісло при цьому розкладається і витягує хребет. Розтяжка хребта покращує циркуляцію крові, дає гнучкість, робить м'язи більш еластичними, а суглоби рухливими.

  Функція «невагомості»

  Функція «невагомості»

  Режим Zero-G передбачає сеанс, під час якого ноги користувача піднімаються вище голови. Завдяки чому поліпшується обмін речовин і процеси циркуляції в кровоносній системі, знімається втома і напруга, а також відбувається стимуляція біологічно активних точок. Крім того подібне положення тіла дозволяє посилити приємні відчуття під час процедури.

  Масаж рук

  Масаж рук

  Ваші руки масажують 18 масажних подушок. Ця процедура значно покращує кровообіг по верхньому колу, а в результаті, масаж шиї і плечей стає набагато якісніше.

  3D масаж + SL каретка

  3D масаж + SL каретка

  Масаж без неприємних відчуттів: від шиї - до сідниць

  Інженери Casada оснастили крісло SL кареткою, завдяки чому масажні ролики можуть пересуватися по вигнутій траєкторії, ідеально повторюючи природні вигини хребта, і доходити до сідниць. Користувач при цьому отримує делікатний і дуже ніжний масаж.
  Ролики закріплені таким чином, щоб вони могли переміщатися в трьох площинах. Оснащені сенсорами, ролики можуть вимірювати напругу в тілі. Під час процедури масажне крісло регулює тиск роликів на спину, з огляду на ці вимірювання. Масаж тепер - по справжньому індивідуальний.

  Прогрів карбоновими нитками

  Прогрів карбоновими нитками

  Тепловий вплив, проникаючи всередину і розповсюджується по всьому тілу, дозволяє користувачеві відмінно розслабитися. За рахунок глибокого проникнення тепла, ця функція веде до зняття напруги м'язів.

  Розтяжка

  Розтяжка

  В основі розтяжки - класичні методи глибокого розминання. Масажне крісло, утримуючи плечі і ноги користувача, розкладається. Під час цього процесу ролики зупиняються на різних точках і, здійснюючи кругові рухи, натискають на них.

  Матеріал SolidTex® простий в догляді

  Матеріал SolidTex® простий в догляді

  SolidTex - це матеріал обшивки крісла, який був спеціально розроблений для масажних крісел. В основі його - бавовна. SolidTex, на відміну від натуральної шкіри, не накопичує статичну електрику і не деформується, за рахунок чого крісло довгий час будеть виглядати як нове.

  До того ж, цей матеріал зберігає і перерозподіляє тепло. Завдяки цій можливості матеріалу ви, під час масажної процедури, будете відчувати приємний прогрів всього тіла, що значно покращує якість процедури.

  Гарантія якості

  Гарантія якості

  Ми гарантуємо високу якість наших масажних крісел, тому надаємо безкоштовну розширену гарантію на 5 років на всі моделі крісел. Просто зареєструйте покупку крісла на нашому сайті, вказавши його серійний номер. Ми гарантуємо безкоштовну діагностику і гарантійний ремонт крісла протягом 5 років з моменту здійснення покупки. У виробництві крісла використовуються найкращі матеріали та комплектуючі. Всі фабрики, які виробляють електроніку і механізми до крісел (двигуни та компресори), працюють відповідно до системи якості ISO 9001.

  Покупка масажного обладнання - це краща інвестиція
  у Ваше здоров'я та здоров'я Вашої сім'ї!

  • німецька якість
  • сертифікований товар
  • гарантія 5 років

  Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

  БЕЗКОШТОВНО!

  © «Casada»

  X

  Користується попитом! Степан з Канева щойно придбав Масажна подушка Miniwell Twist II