Масажне крісло HILTON 2 (Braintronics) Limited Edition 2018

Масажне крісло HILTON 2 (Braintronics) Limited Edition 2018 177

91 000 грн (2 800 EUR)

97 013 грн

Немає в наявності

Артикул: CS1191

Сделано Casada (Германия)

Підкресліть свою індивідуальність!

Масажне крісло HILTON 2 (Braintronics) Limited Edition 2018, оснащене величезним набором функцій, режимів і масажних технік, спеціально розроблено для того, щоб Ви стали здоровішими, а, значить, щасливіше. Удосконалена модель здатна задовольнити будь-якого, і навіть самого вимогливого користувача, адже мета цього крісла одна: доставити своєму користувачеві максимум задоволення від масажної процедури.

Casada, спільно з німецькою компанією «Braintronics», оснастила масажне крісло Hilton 2 унікальною антистрес-системою Braintronics, яка допомагає за короткий час (всього 21 хвилину) позбутися втоми, сонливості, поліпшити настрій, життєвий тонус, підвищити працездатність, перемогти стрес і поганий настрій, одним словом - відчути себе здоровіше.

BRAINTRONICS - система стимуляції мозку, вперше представлена ​​в Україні. Вона легко адаптується під потреби кожного користувача,  знімає стрес. Вам необхідно лише обрати улюблений музичний супровід для масажної процедури. Фахівці Braitronics пишуть, крім звукових програм, мелодії, в які красиво оформлені масажні програми, адже завжди приємніше слухати музику, а не набір звуків.

Технологія аудіо стимуляції braintronics ідеально поєднується з масажем, синхронізує мозкові хвилі, призводить користувача в глибоку релаксацію, відчуття спокою і щастя, створюючи при цьому ідеальний баланс тіла і духу.

Вплив масажного крісла HILTON 2 (Braintronics) Limited Edition 2018 направлено на те, щоб зняти напругу м'язів і накопичену втому, розслабити тіло в цілому, освіжити поліпшити імунну систему. При регулярному виконанні масажних процедур в цьому кріслі ви зможете не тільки зміцнити свої м'язи, хребет і міжхребетні диски, але і поліпшити концентрацію, відновити весь організм.

BRAINTRONICS - 4 програми

При використанні програми Braitronics, помічено, що міський житель зі своїм багажем втоми, засинає на перших 10-15 сеансах, так як організм в цей час зайнятий відновленням. Коли ж ви повністю звільнитеся від хронічних стресів, зможете перебувати в усвідомленому стані (21 хвилина), поки триває програма. Це дає можливість швидко відновити сили.

При регулярному застосуванні будь-якої з обраної програми Braintronics мозок вчиться справлятися зі стресом набагато швидше, виконувати важкі розумові завдання і долати занепокоєння. Всі програми працюють за принципом:

 • в 1-й частині (час дії - 8 хвилин) відбувається розслаблення, виконується легкий масаж, а мелодія занурює в медитацію (альфа-стан);
 • у 2-й (7 хвилин) - масаж припиняється, звучить мелодія, яка допомагає розслабитися і налаштовує мозок на тета-ритми (3-7 Гц);
 • в заключній частині (6 хвилин) - пробуджуючий масаж, мелодія поступово допомагає повернутися в активний стан.

1 програма - «Денний сон»

Мета: допомогти користувачеві відключитися від зовнішніх подразників, зануритися в себе. Результат: уже через 21 хвилину ви будете почувати себе повними сил, повернетеся в активний стан. Програма актуальна, якщо перед прийняттям складного рішення потрібно зосередитися і відпочити від багатогодинної офісної роботи.

2 програма - «Успіх»

Мета: досягти стану максимальної концентрації. Програма допоможе вам заспокоїтися, легко налаштуватися на раптову важливу зустріч. Приділіть собі 20 хвилин - і ви будете в ідеальній формі, досягнете ще більших результатів.

3 програма - «Повне відновлення»

При відсутності вільного часу протягом усього дня, увімкніть ввечері цю програму Braintronics, яка допоможе вам розслабитися. Рекомендується робити масаж з цією програмою 10-15 днів поспіль, так як позитивний ефект накопичується з кожним днем, і в результаті ви відзначите поліпшення пам'яті і самопочуття.

4 програма - «Нірвана»

Мета: максимальне розслаблення. Рухи крісла відточені до дрібниць: ви не будете відчувати ніякої незручності, а тільки - максимальний комфорт.

Види масажу:

 • Прогрів. Розслабляє, покращує лімфоток, нормалізує подачу кисню до клітин, виводить токсини.
 • Постукуючий масаж (почергові удари масажними роликами). Покращує кровообіг, знімає м'язову напругу, покращує роботу внутрішніх органів. Надає рефлекторну дію на організм.
 • Масаж, що розминає - техніка, в якій застосовуються колоподібні рухи. Масаж знімає набряклість, больові відчуття, покращує кровообіг.
 • Роликовий масаж (в ручному масажі - перекочування) забезпечує розслаблення і зняття напруження м'язів. Відмінний засіб для заспокоєння і релаксації. Роликовий масаж покращує обмін речовин, змушує рухатися застояну лімфу, сприяє виведенню зайвої рідини, токсинів і шлаків з організму.
 • Вібраційний масаж - покращує роботу залоз внутрішньої секреції, звужує/розширює судини (в залежності від режиму), відновлює нервові волокна.
 • Компресійний масаж - здійснюється за рахунок повітряних подушок, які масажують тіло, надуваючись і здуваючись. Масаж нормалізує роботу системи кровообігу, знімає набряклість, позбавляє від целюліту і в'ялості шкіри, безсоння і слабкості.
 • Нульова гравітація - режим Zero-G. Під час сеансу ноги користувача піднімаються вище голови, завдяки чому поліпшується обмін речовин і процеси циркуляції в кровоносній системі. Знімається напруга і втома, стимулюються біологічно активні точки.
 • Шиацу (легке натиснення пальців на певні активні точки). Підсилює захисні сили організму, знімає стрес, позбавляє від безсоння, покращує роботу внутрішніх органів.
 • Масаж ніг - комплексний підхід, який, якісно опрацьовуючи зони ніг, усуває набряклість і втому, покращує кровообіг, усуває напругу в м'язах.

Масажне крісло HILTON 2 (Braintronics) Limited Edition 2018 ідеально підходить практично кожному. Воно з легкістю підлаштовується під кожного користувача, дозволяючи швидко привести в порядок своє тіло і думки.

Прогрів

Прогрів

Тепловий вплив для посилення ефективності впливу. Допомагає розслабитися, покращує кровопостачання, нормалізує подачу кисню до клітин, виводить токсини.
Розминаючий масаж

Розминаючий масаж

Одна з найпоширеніших технік масажу, при якій використовується застосування колоподібних рухів. Масаж покращує кровообіг, знімає біль і набряклість.
Шиацу

Шиацу

Це легке натискання пальцями на певні активні точки. Даний вид масажу підсилює захисні сили організму, покращує роботу внутрішніх органів, знімає стрес, позбавляє від безсоння
Вібраційний масаж

Вібраційний масаж

Масаж покращує роботу залоз внутрішньої секреції, відновлює нервові волокна, звужує або розширює судини (в залежності від режиму)
Постукуючий масаж

Постукуючий масаж

Короткі почергові удари масажними роликами (імітують удари подушечкою великого пальця). Справляє рефлекторну дію на організм. Поліпшує кровообіг в шкіряному покриві, зняти м'язову напругу, посилити живлення глибоколежачих м'язів, поліпшити роботу внутрішніх органів.
Компресійний масаж

Компресійний масаж

Масаж здійснюється за допомогою повітряних подушок, які надуваючись і здуваючись, масажують тіло. При цьому відбувається стимуляція природних рефлексів м'язів. Масаж нормалізує роботу системи кровообігу, знімає набряклість, дає відмінні результати при лікуванні артритів, позбавляє від безсоння, слабкості, целюліту і в'ялості шкіри
Масаж плеча

Масаж плеча

Масаж плеча - відмінна можливість зняти напругу в області шиї і плеча, розслабитися і відчути приплив енергії. Ефективний масаж дозволить зняти больові відчуття і почуття втоми.
Розтягуючий масаж

Розтягуючий масаж

Один з найпоширеніших видів масажу. Допомагає зняти втому, набряклість і болі в м'язах, справляє терапевтичний і заспокійливий ефект.
Нульова гравітація

Нульова гравітація

Режим Zero-G передбачає сеанс, під час якого ноги користувача піднімаються вище голови. Поліпшується обмін речовин і процеси циркуляції в кровоносній системі, знімається втома і напруга, а також відбувається стимуляція біологічно активних точок.
Роликовий масаж ніг

Роликовий масаж ніг

Спеціальна роликова система проводить м'який масаж ніг, тим самим усуваючи напругу і тиск. Відбувається стимулювання м'язів, за рахунок чого усувається набряклість і больові відчуття.
L-подібний масаж

L-подібний масаж

L-подібний масаж - комплексна проробка всіх груп м'язів, включаючи сідниці і стегна. Знімає напругу зі всього тіла, допомагає розслабитися і виступає в якості профілактики целюліту.
Yoga масаж

Yoga масаж

Компресійні подушки утримують плечі і ноги, а крісло при цьому розкладається і витягує хребет. Розтяжка хребта покращує циркуляцію крові, дає гнучкість, робить м'язи більш еластичними, а суглоби рухливими.

Завантажте свій відгук з ФОТО товару, купленого у нас, і ми поповнимо баланс Вашого телефону на суму від 50 до 200 грн

Додати відгук


Введіть той номер мобільного, який ми можемо поповнити після підтвердження Вашого відгуку з фото товару
Натисніть сюди, щоб додати фото з товаром

  Готівкою кур'єру: при отриманні посилки з рук нашого кур'єра. В такому випадку протестуйте товар, огляньте його цілісність і перевірте режими роботи. Кур'єр видасть Вам супутні документи: товарну накладну, гарантійний талон і касовий чек.

  За безготівковим розрахунком оплата проводитися банківським переказом. Також Ви можете скористатися будь-яким терміналом самообслуговування або on-line банкінгом.

  Оплата кредитною карткою можлива в нашому магазині, який знаходиться в м Київ по вулиці Г. Сталінграду 8, корпус 5 (біля ресторану "Жовте Море").

  Часткова передоплата або розстрочка: ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам і розглядаємо різні варіанти розрахунку. Ви отримаєте своє замовлення навіть в разі часткової передоплати або оформлення розстрочки (умови розстрочки доступні при виборі товарів на сайті)

  Відправляючи замовлення післяплатою, будьте готові оплатити додаткові послуги:

  • Страхування посилки (0,5% від вартості товару);
  • Комісія за переказ грошей;
  • Вартість самої доставки

  Придбати нашу продукцію Ви можете на нашому сайті, або ж у наших філіях у містах України.

  Контакти філій дивіться в рубриці Наші філії

  Транспортні компанії по території України: доставка згідно тарифів оператора.

  Забрати замовлення самостійно: можна у будь-якому із наших представництв (адреси філіалів та магазинів тут)

  Кур'єрська доставка*: при замовленні массажного обладнання на сумму від 1500 грн. - доставка БЕЗКОШТОВНА!

  *
  В розділі Контакти  є список фірмових магазинів і міст,  де можлива кур'єрська доставка. 

  Покупка масажного обладнання - це краща інвестиція
  у Ваше здоров'я та здоров'я Вашої сім'ї!

  • німецька якість
  • сертифікований товар
  • гарантія 5 років

  Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

  БЕЗКОШТОВНО!

  © «Casada»

  X

  Користується попитом! Федір з Херсона щойно придбав Масажна подушка Miniwell Twist 2Go