164

Масажне крісло і активний спосіб життя

Сьогодні можна спостерігати позитивну тенденцію: все більше людей замислюються про здоровий спосіб життя і, що важливо, ведуть його. Це поняття досить широке, так як полягає і у відмові від шкідливих звичок, і в руховій активності, і в повноцінному відпочинку. Саме тому масажне крісло пов'язано зі здоровим способом життя.

Сучасний темп життя забирає у нас більшу частину вільного часу. Але для нормального функціонування нашого організму як раз-таки потрібен саме регулярний відпочинок. Деякі люди не можуть активно займатися спортом, іноді навіть не мають часу на прогулянки парком. Дорога на роботу і назад стає нашою постійною прогулянкою, хіба не так? Логічно, що в такому напруженому режимі і починають проявлятися різні захворювання. Тоді до нас і приходять думки про те, що організм вимагає кардинальних змін в способі життя.

Масажне крісло AlphaSonic II (Преміально біле)

Більшість з тих, хто хоч раз випробували вплив масажу в масажному кріслі (вдома або в СПА-центрі), змогли переконатися: ефект є, і, до того ж, помітний. І, звичайно ж, при регулярному використанні масажного крісла ефективність його впливу істотно збільшується.

Масажне крісло спеціально розробляється для людей, які піклуються про своє здоров'я, особливо для тих, у кого не вистачає часу на відвідування масажиста і заняття спортом. Принцип роботи масажного крісла полягає в русі спеціальних роликів уздовж спини і сідниць. Також крісло забезпечує масаж голови та шиї, рук і ніг.

Масажне крісло Hilton2 (беж)

При регулярному використанні позитивні зміни в організмі гарантовані, так як масаж в кріслі веде до:

  • підтримці м'язів у тонусі;
  • поліпшенню кровообігу в тканинах;
  • розслабленню організму перед сном, нормалізації режиму сну;
  • поліпшенню травлення і обміну речовин;
  • зниження ваги;
  • позбавлення від болю в попереку, спині, ногах, головних болів інше.

Використання масажного крісла дуже корисно для того, хто підтримує здоровий спосіб життя і хоче завжди перебувати в тонусі і бадьорому настрої. Масажне крісло стане корисним доповненням в будинку - вашим незамінним помічником, здатним поліпшити самопочуття і дарувати позитивні емоції.

Масажне крісло-качалка ROKIT - новинка нашого магазину