202

Масаж для спини - це не просто вплив на певні ділянки тіла, в першу чергу масаж - це цілий комплекс спеціалізованих терапевтичних програм, які впливаючи на організм, позбавляє вас від хворобливих відчуттів в області шиї, спини, попереку і ногах. За допомогою виконання цих комплексних процедур ви покращуєте циркуляцію крові і лімфи по всьому організму, внаслідок чого організм швидше позбавляється від токсинів і підвищує рівень ендорфіну (вироблення його в достатній кількості сприяє зняттю стресу і полегшує больові відчуття). Завдяки використанню різних технік масажів підвищується еластичність тканин, збільшується траєкторія рухів, зменшується кількість спазм і больових відчуттів, проходить скутість в рухах, а також проходять деякі запальні процеси.

Замінити роботу кількох досвідчених масажистів може тільки правильно сконструйоване масажне крісло. Саме воно допоможе вам тримати свій організм в тонусі. До того ж вам не доведеться навіть виходити з дому. Пам'ятайте, що перед покупкою масажного крісла необхідно звернутися за консультацією до лікаря і переконатися в тому, що у вас немає ніяких протипоказань у застосуванні цієї покупки.

Масаж і його різновиди

У світі за довгі роки з'явилися множинні і різноманітні техніки масажів. Існують навіть ті, які може виконати тільки професійний і досвідчений масажист. Але сучасній людині з його розробками і технічним прогресом стало доступно використання професійних технік в домашніх умовах. Вдосконалені моделі робототехнічних систем, оснащені механічними роликами, безсумнівно, стануть альтернативою для тривимірного ручного масажу.

Масаж, що розминає - це одна з найпоширеніших технік масажу, при якій використовується застосування колоподібних рухів в області шиї і спини. Такий масаж покращує кровообіг, знімає біль і набряклість. Під час виконання цього масажу необхідно обробити всю поверхню спини і шиї зверху вниз і знизу-вгору.

Роликовий масаж - як правило, в масажні крісла вбудовуються спеціальна роликова система, за допомогою якої відбувається розтягування спинних м'язів. Таким способом знімається напруга і зменшується тиск на м'язи спини. Шляхом стимуляції спинномозкових нервів знімається запалення, і зменшуються больові відчуття.

Постукуючий масаж - представлений як серія швидких дотиків, спрямованих вгору і вниз. Вони допомагають позбутися від скутості в рухах, поліпшити приплив крові і зняти напругу. Специфіка масажу - це максимальна кількість постукувань за хвилину. Для виконання цієї техніки масажу переважно використовують масажні крісла, оскільки застосування техніки дозволяє виконувати до 500 постукувань за одну хвилину, а це практично неможливо зробити навіть найкращому масажиста.

Компресійний масаж - це поєднання натискань безпосередньо в область проблемних ділянок спини і шиї. Ці рухи повинні бути послідовними і проходити поблизу хребта. За допомогою масажу, виконаного в цій техніці можна підвищити рухливість і поліпшити поставу. Для виконання масажу використовуються механічні та пневматичні пристрої. Перевага в їх роботі полягає в тому, що вони можуть працювати як в одному постійному режимі, так і з різними швидкостями. Після такого масажу у вас пройде біль, набряклість і зніме втому.

Масаж з використанням рефлексотерапевтичної підставки - використання механічних і пневматичних пристроїв, вбудованих в підставку для ніг

 

Вибір правильного крісла

При виборі масажного крісла не слід робити свій вибір, грунтуючись лише на його вартості. Існує ще цілий ряд свідчень і функцій, які також повинні бути враховані: зручність, практичність, універсальність, типи масажів, кількість роликів, якість і обсяг двигуна, гарантія виробника.

Пристрій масажного крісла. При виборі крісла зверніть увагу тільки на ті моделі, спинка яких може приймати кілька положень. Перш ніж купити крісло з'ясуйте, чи підходять вам положення, запропоновані цією моделлю. Також слід звертати увагу на моделі, що мають сидіння з ефектом пам'яті, збільшені підставки для ніг або ергономічні підголовники.

Практичність. Слід звернути особливу увагу на матеріал, з якого виготовлено саме крісло. Шкіряна оббивка на кріслі - це не завжди кращий варіант, оскільки цей матеріал може вимагати до себе окремого і додаткового догляду. Синтетичні тканини, навпаки, можуть прослужити довше, вони спеціально призначені для витримування постійного руху роликів.

Універсальність - має на увазі те, що дане крісло буде підходити всім людям незалежно від ваги або зростання.

Типи масажів - при виборі крісла обов'язково переконайтеся в тому, що він передбачає виконання тієї техніки масажу, яка вам необхідна. Пам'ятайте, що більшість моделей від якісних і сумлінних виробників володіють декількома техніками виконання масажу.

Кількість роликів - кожен виробник визначає в свої масажні крісла різну кількість роликів, причому вони можуть відрізнятися, як за якістю матеріалу, з якого вони виготовлені, так і за розміром. Також кожна модель масажного крісла володіє різним розташуванням роликів. Також є моделі крісел, які передбачають застосування не роликів, а пневматичних масажерів, вібромасажерів або дисків.

Двигун - це серце кожного масажного приладу. Саме від потужності і працездатності двигуна буде залежати якість масажу і його інтенсивність. Перш ніж купити масажне крісло, переконайтеся, що його двигун якісний і не перегорить при першому ж використанні. Є крісла, в яких вбудований не один двигун, а кілька.

Гарантія - ода з найважливіших деталей при покупці масажного крісла. Якщо виробник упевнений в якості свого товару, він обов'язково видасть гарантію на свою продукцію. При наявності гарантії ви зможете повернути неробоче крісло, якщо не закінчено гарантійний термін, передбачений виробником.

Масажне крісло - це завжди найкраща альтернатива професійного масажу у масажиста. Вам не потрібно їхати на процедури, все, що вам необхідно вже є у вашому домі.