142

Масажне крісло: як зробити вибір

Завдяки швидкому розвитку технологій і впровадженню інновацій сучасний світ дає нам унікальну можливість вибрати те масажне крісло, яке відповідає всім нашим вимогам. І якщо ви прийняли рішення його купити (а час знижок до цього дуже сприятливий), то найголовніше - не розгубитися в достатку асортименту.

Щоб ви могли самостійно впоратися з цим завданням і зробити свій вибір, необхідно лише виділити для себе деякі основні моменти:

Перш ніж приступити до купівлі крісла, поцікавтеся про його виробника. Якщо вибране вами крісло належить одній з великих і відомих компаній, можете бути спокійні. Намагайтеся уникати продукції малознайомих і нікому не відомих компаній.

Переконайтеся в тому, що обраний вами виробник надає гарантію на цікаву для вас модель крісла. Добросовісний виробник завжди позначить терміни гарантії на свою продукцію (будь він упевнений в її якості). Якщо ви зацікавилися товаром, на який виробник гарантії не дає, можете сміливо відмовитися від ідеї його придбання.

Визначте для себе мету покупки масажного крісла. Це робиться тільки для того, щоб зрозуміти, якими функціональними можливостями має бути наділене ваше майбутнє крісло. Якщо вас цікавить лише розслабляючий масаж для зняття стресу, можете не шукати дорогі і багатофункціональні моделі. В такому випадку підійде звичайне крісло з роликовим масажем без додаткових функцій і зайвих складнощів.

Однак якщо ж ви вирішили придбати універсальне, комфортне і багатофункціональне крісло, яке довгі роки буде служити всій вашій родині, вам необхідно буде врахувати потреби всіх домашніх. Вибирайте масажне крісло з регулюється спинкою, масажером для ніг, з наявністю таких функцій, як: «вибір виду масажу», «інтенсивність масажу», «регулювання швидкості масажу», «вибір тривалості процедури», таким чином, ви зможете самі налаштувати ваше крісло.

Вибираючи масажне крісло необхідно звернути також увагу на кількість роликів і їх якість.

Якщо ви не належите до числа людей вагою понад 70 кг, зверніть увагу на кількість максимально допустимої ваги для користувача. Якщо ваше масажне крісло буде мати «вантажопідйомність» до 80 кг, а ваш вага буде наближатися до 100 кг, з'являється ризик зіпсувати саме крісло або його масажні механізми.

Дуже важливо для масажного крісла якість матеріалу, яким воно оббите. Найчастіше для масажних крісел використовують шкіряне або інший аналогічний шкіру покриття. Також не рідко використовують комбіноване покриття.

  

Вибирайте сучасні з властиві розвитку технічного прогресу моделі. Так, наприклад, дуже популярна серія масажних крісел, оснащених дистанційним пультом керування, стереодинаміками (можна слухати звуки моря або природи), мультимедійною системою.

Як правило, до масажних крісел в комплектацію можуть входити деякі додаткові аксесуари. Так ось: якщо виробник потурбувався про своїх покупців і надав такий щедрий подарунок, йому можна поставити великий і жирний плюс. Але от якщо виробник пропонує аксесуари до масажного крісла за додаткову і досить чималу плату, подумайте, може, є сенс звернутися до іншої компанії.

Зважилися на покупку масажного крісла?

Шукайте на сайті товари зі стікером Christmas Sale, запитуйте у менеджерів компанії, уточнюйте наявність бажаного товару  і купляйте за найвигіднішою ціною в Україні.

Віддавайте перевагу лише своїм бажанням і прислухайтеся до думки професійних менеджерів. Купуйте для себе найкраще.

Завдяки швидкому розвитку технологій і впровадженню інновацій сучасний світ дає нам унікальну можливість вибрати те масажне крісло, яке відповідає всім нашим вимогам. І якщо ви прийняли рішення його купити (а час знижок до цього дуже сприятливий), то найголовніше - не розгубитися в достатку асортименту.