190

Масажне крісло стало досить популярним в останні кілька років по ряду причин. Якщо Ви не знайомі з цією альтернативною формою масажу, або якщо ви просто відкладали отримання такого сеансу масажу, то ось кілька причин, чому ви повинні спробувати це:

- Це швидко. Процедури на масажному кріслі можуть тривати як п'ять хвилин, так і довше, наприклад, півгодини. Це ідеальні умови для тих, хто не має багато вільного часу.

- Це буде зручно. Масажне крісло часто є в місцях де люди проводять час протягом дня. Наприклад - в кафе або на ринку (зокрема, в продовольчих ринках). Або, може бути, вам буде запропоновано масаж в спа-салоні, розташованому в тому ж торговому центрі, де ви часто буваєте. І для отримання регулярних сеансів завжди можна встановити масажне крісло на робочому місці. Для цього можна просто звернеться до дільничного терапевта або в масажний центр.

- Це збереже ваш бюджет. Масажне крісло працює від електроенергії і від цього залежить тривалість сеансу масажу. Так що, якщо ви не хочете витрачати багато грошей, це хороший спосіб спробувати масаж.

- Спеціально призначені. Багато людей не хочуть, або відчувають, що вони не потребують того, що традиційно називається 'повний масаж тіла' (на масажному столі). Масажне крісло було розроблено таким чином, щоб зробити його придатним для лікування спини, шиї і плечей - тих областей тіла, які відчувають велику напругу у безлічі людей. (Але його також можна використовувати для масажу рук, ніг і голови. Єдиними частинами тіла, які важко опрацювати в масажному кріслі - крижі, ноги і ступні.)

- Це більш комфортно. Для деяких людей, думка про те, що необхідно роздягтися, а потім хто-небудь, кого вони знають або не знають зробить їм масаж, досить щоб постійно тримати їх подалі від масажного столу. У масажному кріслі клієнт залишається одягненим. Нагота не тільки не потрібно, це не дозволено!

- Це може бути настільки ж ефективним, як повний класичний масаж. Іноді регулярність, що не тривалість лікування - це дуже важливо. Люди, які не можуть собі дозволити, або не мають часу для регулярних сеансів масажу на столі, не зможуть їх зробити дуже часто і на кріслі. Але якщо вони можуть дозволяти собі більш короткі (і тому більш дешеві) сеанси масажів на кріслі частіше, ніж якби вони проходили повний курс. І таким чином вони можуть виявити, що користь від розслаблення і зняття стресу - довше. Також, цілком можливо, що, коли вони роблять акцент на цьому, то реакція їх організму на стрес не настільки важка і не так тривала. Тому що їх м'язи отримують більш часті нагадування про те, як справлятися зі стресом, вони краще оснащені елементами для боротьби з ним, при перших же його ознаках.