54

Масажні крісла - безкінечний світ релаксу

Масажне крісло — дуже популярний масажер сьогодні. Про нього вже чимало сказано і написано, як і про користь масажу, переваги апаратного масажу, про те, що варто знати перед покупкою крісла, на які його технічні особливості акцентувати увагу інше. Все це буде не зайвим знати, так як масажне крісло - це цілком солідне капіталовкладення, яке може зіграти вирішальну роль в поліпшенні і збереженні здоров'я, як вас, так і всіх членів вашої родини.

Масажне крісло Hilton III

При створенні масажних крісел дизайнери, конструктори і вчені, співпрацюючи в одній команді, грамотно поєднують інноваційні технології з лікувальної наукою, даруючи людям в результаті радість, здоров'я і довголіття.

Сучасне масажне крісло здатне виконувати, здається, все традиційні види масажу (розтирання, розминку, поплескування, витягування), а також шведський масаж або Шиацу, що виконується за японською технологією. Всі вони допомагають боротися з малими фізичними навантаженнями через сидячого способу життя сучасної людини, стресами і м'язової втомою.

Сучасні крісла масажери можуть проробляти всі частини тіла від потилиці до стоп.

Масажне крісло AlfaSonic (колір: преміально білий)

Користуватись масажними кріслами Casada — значить: мати можливість випробувати дію загального масажу на весь організм. Використовувані в масажних кріслах запрограмовані прийоми сприяють зняттю набряків, поліпшення кровообігу в тканинах, стимулюють обмінні процеси.

Не кожне крісло може підійти, його треба спробувати в дії і з'ясувати наскільки воно підходить саме вам. Є масажні крісла з новими професійними методиками, масажні крісла з ефектами неповторного комфорту і навіть крісла зі справжнім японським масажем шиацу. Тому, вибираючи крісло, зверніть увагу на його функції, а ще краще - приходьте до нам на його тестування в наш шоу рум.

 

Це полноцінний виставковй зал сучасного масажного обладнання CASADA, котрий знаходиться в ТРЦ Пірамида за адресою:

Україна, м.Київ, вул. А. Мішуги, 4, центральний вхід "Острівок Casada".

Будемо раді бачити вас!

 

Масажне крісло - дуже популярний масажер сьогодні. Про нього вже чимало сказано і написано, як і про користь масажу, переваги апаратного масажу, про те, що варто знати перед покупкою крісла, на які його технічні особливості акцентувати увагу. Вибираючи крісло, зверніть увагу на його функції, а ще краще - приходьте до нас на його тестування в наш шоу рум.