164

Масажні крісла для дому та офісу

Масажні крісла, які сьогодні можуть використовуватися не тільки в SPA-салонах, домашній обстановці і офісі, а й в аеропортах і торгових центрах, подарують вам незабутні хвилини масажу, грунтуючись від ваших особистих переваг. Тобто ви самі зможете встановити тип масажу, його інтенсивність і тривалість, а крісло з функцією 3D-масажу забезпечить вам розслабляючий і лікувальний масаж.

Універсальні масажні крісла вигідні тим, що сеанс оздоровчого масажу можна отримати, коли вам це зручно. Масаж в таких кріслах допоможе позбутися від головного болю і безсоння, так як покращиться лімфоток і кровообіг. Ви зможете усунути порушення постави при хворобах хребта, поліпшити фігуру.

Домашні антицелюлітні, вібромасажні крісла рекомендується регулярно використовувати людям з розладом сну, зайвою масою тіла, болями в спині або хребті, а також в суглобах.

Сучасні масажні крісла знаходять примінення скрізь, де потрібен лікувальний чи розслабляючий масаж: такі крісла встановлені в саунах, spa-салонах, спортивних центрах, деяких офісах. Масаж сьогодні - це не новомодне явище, а, практично, необхідність. До того ж, масажні крісла можуть служити на благо вашого бізнесу: масажне крісло з купюропріємником - це можливість збільшити доходи за рахунок вендинга.

Вендінг - це порівняно простий вид бізнесу. Встановивши вендінгове масажне крісло з купюропріємником, ви будете впевнені, що воно ніколи не відпроситься з роботи, не захворіє і не піде у відпустку. Це ваш самий стабільний і надійний працівник. Якщо не ви зараз займетеся вендинг-бізнесом, то хтось ним точно займеться вже завтра, і ви станете користуватися його вендінг-автоматом, допомагаючи комусь багатіти.

Подумайте про те, щоб купити масажне крісло, яке буде відповідати всім вашим вимогам.