158

Масажні крісла з L-подібним роликовим механізмом

Досить часто в світі масажних крісел можна почути фразу «L-подібний роликовий механізм». Ми спробуємо максимально розкрити цю тему.

Спочатку варто розповісти про роликовому механізмі. Сьогодні практично всі масажні крісла оснащені подібним механізмом, саме в ньому і полягає вся суть роботи крісла.

Ви можете запитати: «А хіба в кріслі працюють тільки ролики?». Ні, безумовно. Ще існує безліч додаткових функцій: масаж за допомогою повітряних подушок, лікувальний інфрачервоне прогрівання інше. Але, як то кажуть, основа основ масажного крісла - саме роликовий механізм, і від його якості залежить дуже багато чого.

Для максимального комфорту багато масажних крісел оснащуються автоматичним скануванням тіла. Навіщо? При скануванні крісло визначає положення вашого тіла, ширину спини і ваш зріст, і підлаштувати ролики індивідуально під вас.

Що таке L-подібний роликовий механізм?

Тут підказує сама назва, так як масажні ролики рухаються по осі, яка своїм виглядом нагадує букву «L». Це механізм зі збільшеною областю впливу на тіло.

Ви тільки уявіть: тепер крісло масажує не тільки шию, спину і поперек, але також зону стегон і сідниць. Завдяки цьому нововведенню, масаж по відчуттях стає більш повноцінним і завершеним, тому доставляє максимум задоволення користувачеві.

Масажне крісло Hilton III (black)

Впровадження L-подібного механізму в масажні крісла справила справжній фурор серед покупців, тому не дивно, що все більше виробників випускають нові моделі саме з таким механізмом.

Довжина впливу роликів в таких кріслах - від 90 до 120 сантиметрів, тоді як в звичайних кріслах вона становить 60-80 см. Це вивело апаратний масаж на новий рівень і в черговий раз довело, що така процедура практично ні в чому не поступається ручному масажу.

Переваги L-образного механізму в масажних кріслах не викликають сумнівів, так як завдяки залученню більшої площі тіла, збільшується і користь від масажу.

Масажне крісло SkyLiner A300

  

Комфорт, чудовий масаж і неоціненний внесок у здоров'я - все це ви отримаєте завдяки регулярним масажним процедурам в кріслах. А в нашому магазині зможете підібрати те масажне крісло, яке буде відповідати всім вашим вимогам, велика різноманітність моделей дозволить вибрати те, що стане найкращим для вас.