98

Масажні накидки - для дому, офісу и навіть авто

Масажна накидка - це відмінна можливість позбутися від втоми, зняти нервову напругу і відчути себе повним сил. Ці спеціальні пристрої дозволять вам розслабитися і масажувати шию, спину і плечі. Зробити це можна навіть під час руху в автомобілі, так як багато моделей масажних накидок спеціально розробляються для їх застосування і на кріслі, і в автомобілі.

В нашому магазині можна вибрати різноманітні моделі масажних накидок, які здійснюють позитивний вплив на тіло та настрій.

    

Сучасні масажні накидки здатні виробляти кілька видів масажу, вони зручно управляються за допомогою дистанційного пульта, мають корисними функціями, такими як, наприклад, прогрів спини або автоматичне виключення після 15 хвилин проведення масажної процедури. Масажна накидка з підігрівом здатна виконати різні види масажу: м'язи сідниць, спини, м'язи шиї.

Великою перевагою масажних накидок є їх невелика вага, вони легко складаються і кріпляться до різних видів крісел. Це робить їх незамінними під час подорожей.

Масажні накидки в нашому інтернет магазині:

Мобільна комфортна накидка для спини Air Cushion виконає вібраційний відновлює масаж будинку і в дорозі. Для більшої ефективності масажу передбачена функція нагріву.

У комплект входить адаптер для використання в автомобілі.

Масажна накидка Quattromed 3 – це унікальний масажер для спини, який можна застосовувати, як в домашніх умовах, так і в автомобілі (в комплект поставки входить 2 адаптера харчування на 220В і 12В). Вперше масажна накидка Кваттромед 3 обладнана масажними головками з натурального нефриту, лікувальний ефект якого підсилюється за допомогою інтегрованого прогріву.

Є можливість в роликовому масажі налаштувати зручну відстань між роликами по ширині.

Масажна накидка Quattromed 4 S-Line обладнана унікальними нефритовими масажними роликами.

Лікувальний ефект натурального нефриту значно посилюється за допомогою інтегрованого нагріву. Нагрівання каменю здійснюється повільно, лише через кілька хвилин ви відчуєте тепло. У цьому фазі нагрівання руху обертових масажних головок розслаблюють тканини і усувають поверхневі ущільнення і напруги.

Підключається вибромассаж є додатковою можливістю стимулювання циркуляції крові і роботи лімфатичної системи.

Масажна накидка Quattromed 3 NEW 2017 (Q3 limited) Casada - це вдосконалена модель масажної накидки з вбудованими масажними головками з нефриту, які надають унікальне лікувальну дію на організм, розслабляючи м'язові тканини і видаляючи патологічні ущільнення. Накидка здійснює ТРИ виду масажу: шиацу, роликовий (розминаючий) і вібромасаж, а також їх комбінації (шиацу + вібромасаж, роликовий + вібромасаж).

Масажная накидка - це хороший подарунок автомобілісту. Адже красива і стильна масажна накидка для автомобіля - це дуже ефективний метод отримати масаж під час далеких і виснажливих поїздок, коли немає можливості зупинитися для відпочинку і дорога кожна хвилина. Поєднувати приємне і корисне тепер дуже просто і легко.