37

Масажні накидки і матраци

Масажні накидки і матраци, які ви можете купити в нашому інтернет магазині, допоможуть вам завжди залишатися в чудовому настрої і хорошій фізичній формі.

Масажний матрац - це сучасна спеціальна розробка, призначена забезпечити повноцінний відпочинок, відновлення кровообігу в усьому тілі або на окремих його ділянках. Для реалізації м'якої і ефективної фізіотерапії м'язового та опорно-рухового апарату існують масажні матраци, які мають різні характеристики, які є важливими в лікуванні певних категорій пацієнтів.

Масажний матрац BODYSHAPE Limited Edition

Масажні матраци з нефритовими роликами і керуванням надають можливість відчути плавні переходи від відчуття легкого хвилеподібного погладжування до пульсуючого, компресійного розминання. За допомогою пульта можна легко вибрати відповідну для себе ступінь інтенсивності вібрації, прогріву, роликового розминки.

Масажні матраци для дому обшиті м'якою приємною на дотик тканиною і, крім програм повітряного, тонізуючого впливу, дають можливість розслабитися після важкого робочого дня, зняти нервову напругу швидко і ефективно.

Масажный мат Medimat Jade

Масажная накидка для дому – необхідна річ для кажної сім'ї, вона подарує кожному користувачу неймовірну насолоду і міцне здоров'я.

Масажна накидка Casada Quattromed 3 NEW 2017

Масажна накидка може застосовуватися в домашній обстановці, в офісному кріслі, на дачі або в салоні автомобіля. Її також можна розмістити на горизонтальній поверхні і насолоджуватися повноцінним розслаблюючим масажем лежачи. З головних переваг масажної накидки слід виділити те, що вона зручна, проста і мобільна в використанні, її можна взяти з собою і в дорогу.

Купити масажні накидки на крісло і матраци в нашому інтернет магазині >>>