357

Масажні накидки

Як не нашкодити своєму здоров'ю, якщо доводиться проводити більшу частину свого часу за комп'ютером або довго перебувати в сидінні за кермом автомобіля? Вирішити таку проблему здатний допомогти такий сучасний масажер, як масажна накидка. З її допомогою ви маєте можливість позбутися від втоми, зняти нервову напругу і відчувати себе повним сил.

У нашому магазині можна вибрати різні моделі масажних накидок, які роблять позитивний вплив на тіло і психіку.

Це спеціальні накидки, які дозволять вам розслабитися і масажувати шию, спину і плечі навіть під час руху, адже масажні накидки бувають спеціально розроблені і для крісла, і для застосування в автомобілі.

Масажні накидки мають ряд особливостей і переваг в порівнянні з іншими массажерами. І, в першу чергу, це можливість працювати від різної напруги, завдяки чому накидки широко застосовуються не тільки в будинку або офісі, але і в дорозі (в автомобілі).

Сучасні моделі масажних накидок здатні виробляти кілька видів масажу, вони зручно управляються за допомогою дистанційного пульта, володіють корисними функціями, як, наприклад, прогрів спини. Масажна накидка з підігрівом здатна виконати різні види масажу: м'язи сідниць, спини, м'язи шиї.

Роликові масажні накидки є чудовим профілактичним засобом при проблемах з хребтом, поперековим і шийним відділами. Сучасні технології дозволили удосконалити техніку масажу, подарували можливість кожному взяти з собою цей спосіб релаксу.

Великою перевагою масажних накидок є їх невелика вага, вони легко складаються і кріпляться до різних видів крісел. Це робить їх незамінними під час подорожей.

    

Масажна накидка - це відмінний подарунок автомобілісту. Адже красива і стильна масажна накидка для автомобіля - це дуже ефективний метод отримати масаж під час далеких і виснажливих поїздок, коли немає можливості зупинитися для відпочинку і дорога кожна хвилина. Поєднувати приємне і корисне тепер дуже просто і легко.

Масажні накидки в нашому магазині >>>