22

Масажні подушки

Майже кожна людина більшу частину свого часу проводить в положенні сидячи, або на роботі, або за кермом автомобіля, і такий стан цілком нормально і природно. Проте мало хто знає про шкоду такого розташування тіла, і що величезна кількість хвороб розвиваються саме через нього: м'язи слабшають, відбувається зміщення хребців, затискаються нервові закінчення. В області шиї і спини з'являються дуже різкий і пекучий біль.

Для поліпшення стану здоров'я потрібно вести здоровий спосіб життя, і невід'ємною його частиною повинні бути масажі і фізичні вправи. Так як у нас не завжди є час і кошти на відвідування професійного масажиста, доводиться шукати альтернативу, і вона є - масажна подушка.

Массажная подушка Miniwell Twist

Масажна подушка допоможе зняти напругу в м'язах після важкого робочого дня. За допомогою унікальних роликів, виконаних з якісних матеріалів, м'язи шиї і спини розслабляються, знімається напруга і втома.КУправляются масажні подушки найчастіше за допомогою пульта, тим самим дозволяючи відчути повне розслаблення. При порушенні сну і постійних стресах подушка буде дуже навіть доречно.

Масажер для шиї Silver Crest

 

Використовуючи масажну подушку, кожен зможе відчути себе на прийомі у кваліфікованого фахівця, який проводить якісний сеанс масажу.

Масажна подушка незамінна для людей які багато часу проводять за кермом. Водії, далекобійники знають що таке біль у шиї та спині. Варто відзначити, що масажна подушка впливає не тільки на м'язи спини і шиї, її можна застосовувати для будь-якої групи м'язів.

Масажна подушка Miniwell

Завдяки подушці поліпшується кровообіг, проводитися вплив на м'язи і судини. Можна змінювати швидкість і характерність рухів, вони можуть бути розминаючими, погладжують або розтирають.

Цей незамінний помічник дасть можливість розслабитися і зняти напругу в лічені хвилини, що дуже важливо для повноцінного відпочинку.