106

Масажні подушки

Саме така портативна універсальна річ, як масажна подушка, допоможе вам позбутись головного болю, зняти напругу м'язів, повністю розслабитись та відпочити.

Дизайнери подбали, щоб сучасна масажна подушка була компактною і зручною для транспортування. Зверху подушку, як правило, обтягують щільним гіпоалергенним матеріалом (екошкіра, арпатек інше). В області розташування роликового механізму вшивають тонку тканину з отворами, щоб посилити ефект масажу. Багато моделей мають спеціальні накидки, які зменшують дію працюючих механізмів і захищають їх при транспортуванні.

Подушка - це масажер, який стане ідеальним помічником людям, які ведуть малорухливий спосіб життя. До такої категорії належать учні та студенти, офісні працівники, всі ті, хто змушений проводити більшу частину дня за комп'ютером чи письмовим столом. Знерухомлення може бути вимушеним - у літніх людей або після перенесеної травми.

М'язи при сидячому положенні перестають виконувати свою звичайну функцію і з часом атрофуються. Через слабість м'язів сильніше зміщуються хребці, затискаються нервові закінчення. З'являються почуття дискомфорту і болю, іноді дуже різкі і сильні. Уникнути цих проблем допоможе здоровий спосіб життя, важлива частина якого - це регулярні фізичні вправи і масаж.

Подушку завжди можна покласти під шию, плечі, поперек або інші проблемні ділянки тіла. Процедура принесе полегшення і значну економію часу. Адже в працюючому стані масажна подушка не відволікає від основних занять. Пристрій працює безшумно, але ефективно.

Массажная подушка — це невеликий масажер, з допомогою якого ви зможете самостійно позбутись болю в м'язах, напруги та втоми.

Щоб зняти стрес, напругу, підвищити свою працездатність - використовуйте масаж з масажною подушкою. Вона може стати особистим безкоштовним масажистом, з досить якісним масажем і постійною готовністю підлаштуватися під ваш графік і ваші побажання.

Ми завжди раді допомогти вам у виборі масажера, телефонуйте нам, уточнюйте наявність бажаних функцій у вибраній вами  масажній подушці, і - будьте здорові!