Масажні столи

Масажні столи

Сучасний ритм життя передбачає і необхідність ефективного відпочинку, можливість швидко розслабитися і отримати позитивні емоції. Масаж - одне з швидких рішень даного питання. Адже він не тільки приємно розслабляє, але і підтримує здоров'я при сколіозі, частих стресах, неврологічних розладах і багатьох інших неприємних проблем. У сучасному світі отримати масаж можливо в будь-якому зручному для Вас місці: спеціальний масажний кабінет, на дому, медичний заклад, фітнес-клуб і салон краси. Тому виробники пропонують величезний асортимент складних, розкладних, переносних, стаціонарних масажних столів для максимально зручного проведення масажу. Незважаючи на те, що багато моделей досить схожі, необхідно вивчити нюанси, необхідні для правильного вибору.

Головний критерій - він обов'язково повинен бути зручним не тільки для клієнта, а й для масажиста. А також безпечним, якісним та надійним. Матеріал оббивки не повинен залишати жирних плям від використаного масажного масла і крему. Також для правильного ефекту від масажу стіл необхідний не занадто твердий, але й не м'який. Так як, якщо поверхня столу буде занадто твердою, то це створить дискомфорт для пацієнта, і ні про яке розслаблення не йтиме мови. Максимально підходящим варіантом багато фахівців вважають масажний стіл, що складається з трьох секцій з комплектом з підлокітників і підголівника. Також зручно для роботи наявність плавного регулювання висоти столу і наявність отвору для обличчя- люверсом.

Сьогодні для виготовлення каркасів переносних (розкладних) масажних столів використовується алюміній, який одночасно дозволяє витримати великі навантаження, і в той же час залишається легким, що необхідно для професійної роботи майстра на виїзді.

Такі розкладні переносні масажні столи на сьогоднішній день дуже затребувані, тому що не вимагають окремого місця для розміщення вдома або в офісі. І всього пару хвилин знадобиться для того, щоб розкласти його і створити затишний масажний салон в будь-якому місці.

Зверніть увагу

на акційні товари

Це відмінний спосіб придбати якісне обладнання за зниженою ціною