Масажний килимок ReflexMat

Масажний килимок ReflexMat 104

2 380 грн (68 EUR)

Немає в наявності

Артикул: CS517

Сделано Casada (Германия)

Модель ReflexMat (РефлексМат) - це ортопедичний масажний килимок рефлексогенного типу

  • Ефективна система впливу
  • Цікавий дизайн
  • Лояльна опрацювання м'язів

Ноги повинні відпочивати!

Основне призначення даної моделі - масаж стоп. Під час ходіння по килимку, стопи відчувають такий же вплив, як у процесі прогулянки по морській гальці. Таким чином, відбувається розслаблення і прямий вплив на акупунктурні точки стопи.

Особливу користь масажер принесе тим, хто страждає від такого порушення як плоскостопість. А як показує статистика, подібна деформація стопи існує у кожної другої людини.

Слід також зазначити, що ReflexMat є чудовим засобом, що дозволяє усунути повсякденну втому ніг. У свою чергу впливу на біоточкм стопи, допомагає зміцнити всі органи в тілі.

Однак застосовувати його як лікувальний інструмент у разі очевидних порушень слід після консультації лікаря.

Модель підходить для будь-якої вікової категорії, але за рахунок значного розміру масажних елементів, комфортний вплив буде відчуватися приблизно з віку 7 років.

Технічні характеристики:

  • Розмір - 180х35 см
  • Вага - 1 кг

Добавить комментарий

Про компанію

Німецька компанія CASADA є одним з найбільш упізнаваних брендів на масажному ринку Європи. Компанія працює 15 років і має представництво в більш ніж 55 країнах світу, серед яких країни Європи, Азії, Америки.

Продукція, що представляє CASADA, займає лідируючі позиції на світовому ринку. Практично по кожній лінійці товарів є як бюджетні моделі, так і моделі преміум класу і елітного рівня. Це продукція, яку може дозволити собі будь-який бажаючий.

Торгова марка CASADA була заснована в Німеччині в 2000 році, а вже сьогодні - це лідер у виробництві масажерів. Масажне обладнання компанії впізнається по всьому світу, так як CASADA виробляє свій товар за найвищими європейськими стандартами якості з екологічно чистих матеріалів.

Будучи лідером на ринку масажного обладнання вже багато років, компанія CASADA цінує свій авторитет і репутацію. Секрет популярності даної продукції полягає в ряді факторів, що додають авторитет компанії в очах споживачів.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з нашою компанією, ми завжди готові надати Вам всю необхідну і вичерпну інформацію про функції та асортименті масажного обладнання CASADA.

Casada - це професійна команда, що надає високоякісне масажне обладнання.

Придбати нашу продукцію Ви можете на нашому сайті, або ж у наших філіях у містах України.

Контакти філій дивіться в рубриці Наші філії

Доставка

Бажаєте безкоштовну доставку?

Замовляйте наше масажне обладнання на суму від 500 грн. і ми доставимо вам посилку АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Бажаєте забрати покупку самостійно?

Для цього ознайомитеся з переліком наших представництв в Україні і заберіть свій довгоочікуваний масажер в найближчому магазині. Їх адреси подивіться тут.

Краще я запрошу кур'єра!

Кур'єрська доставка прямо з фірмових магазинів Casada. У розділі Контакти є список таких місць з адресами.

*Приємний бонус! Тепер оплату за своє замовлення Ви можете передати готівкою через нашого кур'єра.А як же інші міста і села України?

Якщо в списку специалізірованих магазинів і представництв Ви не знайшли свій населений пункт, то на виручку завжди прийдуть кур'єрські служби. Варіантами оплати замовлення будуть як безготівковий розрахунок, так і оплата на місці при отриманні.

Інші кур'єрські служби, готові привезти Вашу посилку!

Нова Пошта – допоможе у випадку менш габаритних масажерів.

САТдоставить Ваше масажне крісло в цілості й схоронності.

 

На всі інші питання відповімо по телефону +3 80 (044) 536 55 85

Покупка масажного обладнання - це краща інвестиція
у Ваше здоров'я та здоров'я Вашої сім'ї!

  • німецька якість
  • сертифікований товар
  • гарантія 5 років

Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

БЕЗКОШТОВНО!

© «Casada»

X