Масажний стіл YAMAGUCHI Sydney 2000

Масажний стіл YAMAGUCHI Sydney 2000 67

17 545 грн (605 USD)

Є в наявності

Артикул: CS563

Сделано YAMAGUCHI (Япония)

Масажний стіл YAMAGUCHI Sydney 2000 - оптимальне поєднання комфорту обслуговування, розмірів конструкції і невеликої ваги.

 • Конструкція складна: алюмінієва
 • Невелика вага всього 12.4 кг
 • Високоякісні матеріали

Обираючи масажний стіл, необхідно визначитися які види процедур будуть пропонуватися клієнтам. Якщо в планах широкий асортимент масажних процедур, то безсумнівно Вам знадобитися багатосекційний масажний стіл з можливістю підлаштовуватися під кожного клієнта. Якщо ж обладнання необхідне для проведення класичного масажу, то можна обрати модель простіше.

Також потрібно враховувати умови роботи з клієнтами. Якщо Ви плануєте працювати не тільки в салоні, але і на виїзді, то, звичайно ж, варто придбати складаний масажний стіл, який можна швидко скласти і виїхати на виклик. У цьому випадку обов'язково звертайте увагу на вагу і розмір столу. Також дивіться на комплектацію моделі.

Враховуючи всі вищеперелічені критерії, пропонуємо Вашій увазі складаний масажний стіл Преміум класу YAMAGUCHI Sydney 2000, який має максимально комфортну конструкцію, що швидко складається і невелику вагу.

У даній моделі ідеально продумана конструкція, використані високоякісні матеріали для виготовлення, оптимально підібрані розміри, вага, дизайн і кольора.

Основні характеристики:

 • Вага становить: 12.40 кг
 • Максимальне навантаження: 270 кг
 • Висота: 64 - 90 см
 • Ширина: 70 см
 • Довжина: 195 см
 • Складна конструкція: алюмінієва
 • Амортизаційний шар: еластичний газонаповнений пластик на основі поліуретану, його товщина 5 см
 • Покриття: арпатек преміум класу Skin-Touch

Добавить комментарий

Про компанію

Німецька компанія CASADA є одним з найбільш упізнаваних брендів на масажному ринку Європи. Компанія працює 15 років і має представництво в більш ніж 55 країнах світу, серед яких країни Європи, Азії, Америки.

Продукція, що представляє CASADA, займає лідируючі позиції на світовому ринку. Практично по кожній лінійці товарів є як бюджетні моделі, так і моделі преміум класу і елітного рівня. Це продукція, яку може дозволити собі будь-який бажаючий.

Торгова марка CASADA була заснована в Німеччині в 2000 році, а вже сьогодні - це лідер у виробництві масажерів. Масажне обладнання компанії впізнається по всьому світу, так як CASADA виробляє свій товар за найвищими європейськими стандартами якості з екологічно чистих матеріалів.

Будучи лідером на ринку масажного обладнання вже багато років, компанія CASADA цінує свій авторитет і репутацію. Секрет популярності даної продукції полягає в ряді факторів, що додають авторитет компанії в очах споживачів.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з нашою компанією, ми завжди готові надати Вам всю необхідну і вичерпну інформацію про функції та асортименті масажного обладнання CASADA.

Casada - це професійна команда, що надає високоякісне масажне обладнання.

Придбати нашу продукцію Ви можете на нашому сайті, або ж у наших філіях у містах України.

Контакти філій дивіться в рубриці Наші філії

Доставка

Бажаєте безкоштовну доставку?

Замовляйте наше масажне обладнання на суму від 500 грн. і ми доставимо вам посилку АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Бажаєте забрати покупку самостійно?

Для цього ознайомитеся з переліком наших представництв в Україні і заберіть свій довгоочікуваний масажер в найближчому магазині. Їх адреси подивіться тут.

Краще я запрошу кур'єра!

Кур'єрська доставка прямо з фірмових магазинів Casada. У розділі Контакти є список таких місць з адресами.

*Приємний бонус! Тепер оплату за своє замовлення Ви можете передати готівкою через нашого кур'єра.А як же інші міста і села України?

Якщо в списку специалізірованих магазинів і представництв Ви не знайшли свій населений пункт, то на виручку завжди прийдуть кур'єрські служби. Варіантами оплати замовлення будуть як безготівковий розрахунок, так і оплата на місці при отриманні.

Інші кур'єрські служби, готові привезти Вашу посилку!

Нова Пошта – допоможе у випадку менш габаритних масажерів.

САТдоставить Ваше масажне крісло в цілості й схоронності.

 

На всі інші питання відповімо по телефону +3 80 (044) 536 55 85

Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

БЕЗКОШТОВНО!

© «Casada»

X