Масажний диск Casada ReflexDisk

Масажний диск Casada ReflexDisk 82

1 344 грн (42 EUR)

Є в наявності

Артикул: CS1032

Сделано Casada (Германия)

Масажний диск для ніг Casada ReflexDisk - це унікальна можливість самостійно провести рефлексотерапію стоп, яка покращує кровообіг, позитивно впливає на обмін речовин, позитивно впливає на організм в цілому.

Рефлексологія має перевагу перед масажем всього тіла, так як близько 72 тис. нервових закінченнь розташовуються на стопах, всі вони пов'язані з різними внутрішніми органами і м'язами по всьому тілу.

Масаж, виконаний професійно, здатний досить позитивно впливати на стан організму і наше загальне самопочуття. Чим більше ми піклуємося про здоров'я наших ніг, тим краще для всього тіла. Стопи можна розглядати як мікросхему, де відбивається весь організм. Ретельний масаж рефлекторних зон на стопах стимулює кровообіг в різних частинах тіла і обмін речовин, активізує самовідновлення організму і покращує травлення.

Застосування:

Поверхні ступні

П'яти

 

Розмістіть підошву стопи на диску RefexDisk. Ви можете наступати на диск в довільному порядку. Вправа підходить для людей з недоліком руху, літніх людей, людей з дискомфортом в м'язах і синдромом холодних ніг.
Повторюйте цю вправу кілька разів в день по 10 хвилин.
Результат: покращується кровообіг, рефлексогенна дія на всі системи організму.

 

Станьте п'ятами на масажний диск і по черзі рухайте ногами вправо і вліво. Ця вправа підходить для працюючих людей, для людей середнього віку.
Повторюйте цю вправу кілька разів в день по 10 хвилин.
Результат: покращується система травлення.

Пальці

Розслаблення

 

Виконайте натискання на диск пальцями ніг, переміщаючись по ньому вправо / вліво. Підходить людям в стані стресу, з порушеннями сну, домогосподаркам.
Повторюйте цю вправу кілька разів в день по 5 хвилин.
Результат: зникає головний біль, біль в плечах, допомагає зняти стрес.

 

Застосовуйте масажний диск ReflexDisk під час роботи, читання або перегляду телевізора. Поставте одну або обидві ноги на диск, насолоджуючись ефектом розслаблення. Вправа підходить для людей, які працюють в приміщеннях з кондиціонером, людям з надмірною вагою, літнім людям.
Повторюйте цю вправу кілька разів в день по 20 хвилин і більше.
Результат: знімає проблеми з травленням, покращує кровообіг.

Ключові особливості:

  Масажний диск ReflexDisk не потребує підключення до електричної мережі.
У ReflexDisk вбудовані постійні магніти. Магнітні поля, створювані ними, поліпшують кровообіг, збільшують вміст кисню в клітинах і тканинах, позитивно впливають на обмін речовин.
За допомогою рефлексології відновлюються м'язи ніг, що гармонійно впливає майже на всі органи тіла.

Технічні характеристики:

  • Вид масажу: розминаючий
  • Область застосування: ступні
  • Розмір: 33,5 см
  • Вага: 0,45 кг
  • Колір сірий

 

Добавить комментарий

Заголовок (необязательно)

Про компанію

Німецька компанія CASADA є одним з найбільш упізнаваних брендів на масажному ринку Європи. Компанія працює 15 років і має представництво в більш ніж 55 країнах світу, серед яких країни Європи, Азії, Америки.

Продукція, що представляє CASADA, займає лідируючі позиції на світовому ринку. Практично по кожній лінійці товарів є як бюджетні моделі, так і моделі преміум класу і елітного рівня. Це продукція, яку може дозволити собі будь-який бажаючий.

Торгова марка CASADA була заснована в Німеччині в 2000 році, а вже сьогодні - це лідер у виробництві масажерів. Масажне обладнання компанії впізнається по всьому світу, так як CASADA виробляє свій товар за найвищими європейськими стандартами якості з екологічно чистих матеріалів.

Будучи лідером на ринку масажного обладнання вже багато років, компанія CASADA цінує свій авторитет і репутацію. Секрет популярності даної продукції полягає в ряді факторів, що додають авторитет компанії в очах споживачів.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з нашою компанією, ми завжди готові надати Вам всю необхідну і вичерпну інформацію про функції та асортименті масажного обладнання CASADA.

Casada - це професійна команда, що надає високоякісне масажне обладнання.

Придбати нашу продукцію Ви можете на нашому сайті, або ж у наших філіях у містах України.

Контакти філій дивіться в рубриці Наші філії

Доставка

Бажаєте безкоштовну доставку?

Замовляйте наше масажне обладнання на суму від 500 грн. і ми доставимо вам посилку АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Бажаєте забрати покупку самостійно?

Для цього ознайомитеся з переліком наших представництв в Україні і заберіть свій довгоочікуваний масажер в найближчому магазині. Їх адреси подивіться тут.

Краще я запрошу кур'єра!

Кур'єрська доставка прямо з фірмових магазинів Casada. У розділі Контакти є список таких місць з адресами.

*Приємний бонус! Тепер оплату за своє замовлення Ви можете передати готівкою через нашого кур'єра.А як же інші міста і села України?

Якщо в списку специалізірованих магазинів і представництв Ви не знайшли свій населений пункт, то на виручку завжди прийдуть кур'єрські служби. Варіантами оплати замовлення будуть як безготівковий розрахунок, так і оплата на місці при отриманні.

Інші кур'єрські служби, готові привезти Вашу посилку!

Нова Пошта – допоможе у випадку менш габаритних масажерів.

САТдоставить Ваше масажне крісло в цілості й схоронності.

 

На всі інші питання відповімо по телефону +3 80 (044) 536 55 85

Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

БЕЗКОШТОВНО!

© «Casada»

X