19

Масажний магнітний диск ReflexDisk

Кожен з нас знає, що під час впливу на певні точки, розташовані на ногах, не тільки розслабляються м'язи ніг, але і поліпшується циркуляція крові всього організму, підвищується життєвий тонус.

Масажний магнітний диск ReflexDisk, розроблений інженерами компанії Casada, - це найкращий спосіб в профілактиці та лікуванні різних захворювань, відомих людині. Принцип роботи масажного диска заснований на ефекті стимуляції роботи біологічно активних точок по всьому тілу.

Магнітний диск для масажу ніг ReflexDisk розроблений спеціально для тих, хто не бажає більше страждати хронічною втомою, а вважає за краще бути енергійним і поліпшити своє самопочуття. Цей пристрій допоможе вам, якщо маєте постійні проблеми зі сном, піддаєтеся до частих стресів, швидко втомлюєтеся, маєте підвищений м'язовий тонус, часті головні болі і болі в спині і шиї.

В масажер ReflexDisk вбудовані постійні магніти. Магнітні поля, створювані ними, позитивно впливають на кровообіг і обмін речовин, збільшують вміст кисню в клітинах і тканинах.

Пристрій підходить для людей з недостатнім фізичним навантаженням, він сприяє виведенню токсинів, заспокоює напружені нерви і м'язи, стимулює травлення.

Він портативний, тому відмінно підійде для його застосування будинку, в офісі і навіть в подорожах. До того ж, ReflexDisk не вимагає підключення до електричної мережі.

Купити Масажний магнітний диск ReflexDisk можна в нашому інтернет магазині >>>