Масажний матрас BODYSHAPE Limited Edition

Масажний матрас BODYSHAPE Limited Edition 158

8 575 грн (245 EUR)

14 350 грн

Є в наявності

Артикул: CS728

Сделано Casada (Германия)

Масажний матрац BODYSHAPE Limited Edition відповідає загальноприйнятим технічним принципам і останнім правилам техніки безпеки. Щоб уникнути надмірної стимуляції м'язів і нервів не перевищуйте рекомендований час масажу в 30 хвилин. Не використовуйте пристрій під час водіння автомобіля.

Представляємо вашій увазі унікальну розробку компанії Casada - легкій і мобільний масажний матрас BODYSHAPE Limited Edition.Масажний матрац BODYSHAPE Limited Edition від Casada оснащений 10-ю інтелектуальними вібро елементами, розташованими в 5-ти зонах, а також 4-ма нагрівальними елементами.

Особливості масажного матраца:- Автоматичні програми.

5 спеціально розроблених автоматичних програм для всього тіла, які пропонують великий вибір різних технік масажу.

Кожна програма працює протягом 10 хвилин і обирається за допомогою кнопки "Режим" (Mode). Під час автоматичних програм ви можете вибрати між трьома рівнями інтенсивності в будь-який час і вмикати / вимикати підігрів. Після закінчення обраної програми матрац автоматично вимикається.


- Підігрів.

Ця функція особливо корисна для зняття м'язової напруги завдяки глибоко проникаючого впливу. Глибоко проникає і випромінює тепло, ефект дозволить вам прекрасно відпочити.

- Вібрація.

Вібрація призводить вибрані ділянки тіла в рівні коливальні рухи, які виконують тривалий ефект. Стимулює кровообіг і розслабляє м'язову систему.

Для ще більшої безпеки масажний матрац BodyShape оснащений захистом від перегріву. Тепло утворюється в двигунах при роботі під високим навантаженням і надлишковим тиском. До того, як це може привести до будь-якої небезпечної ситуації, і після робочого циклу в 10 хвилин, BodyShape Limited Edition вимикається автоматично і знову включається лише після відповідного часу простою.

- Наявність зручного автомобільного адаптера перетворює цей масажер в портативний пристрій.

Ручний режим.

За допомогою пульта дистанційного керування можна обрати тільки 1-ну з 5-ти різних областей вібрації. При цьому можливий і вибір інтенсивності тепла в будь-який час. По закінченню рекомендованого часу роботи (30 хв.) масажер вимикається автоматично.

Області масажу (пульт дистанційного керування):

  •   NECK 2 - дві області вібрації для масажу шиї
  •   UPPER BACK 2 - дві області вібрації для масажу верхньої частини спини
  •   LOWER BACK 2 - дві області вібрації для масажу нижньої частини
  •   LEG 2 - дві області вібрації для масажу ніг
  •   FEET 2 - дві області вібрації для масажу рукОсобливості збирання, застосування масажного матраца:

1. Відкрийте коробку, вийміть мережевий адаптер і помістіть його в межах досяжності.

2. Підключіть адаптер до масажного матрацу, а потім підключіть адаптер до розетки.

3. Щоб увімкнути масажний матрац, натисніть кнопку ON / OFF (ВКЛ / ВИКЛ) на пульті дистанційного керування. Світлодіодна лампа загориться червоним світлом, і пристрій почне роботу безпосередньо в автоматичному режимі M1 в середньої інтенсивності.

Прогрів

Прогрів

Тепловий вплив для посилення ефективності впливу. Допомагає розслабитися, покращує кровопостачання, нормалізує подачу кисню до клітин, виводить токсини.
Вібраційний масаж

Вібраційний масаж

Масаж покращує роботу залоз внутрішньої секреції, відновлює нервові волокна, звужує або розширює судини (в залежності від режиму)

Добавить комментарий

Про компанію

Німецька компанія CASADA є одним з найбільш упізнаваних брендів на масажному ринку Європи. Компанія працює 15 років і має представництво в більш ніж 55 країнах світу, серед яких країни Європи, Азії, Америки.

Продукція, що представляє CASADA, займає лідируючі позиції на світовому ринку. Практично по кожній лінійці товарів є як бюджетні моделі, так і моделі преміум класу і елітного рівня. Це продукція, яку може дозволити собі будь-який бажаючий.

Торгова марка CASADA була заснована в Німеччині в 2000 році, а вже сьогодні - це лідер у виробництві масажерів. Масажне обладнання компанії впізнається по всьому світу, так як CASADA виробляє свій товар за найвищими європейськими стандартами якості з екологічно чистих матеріалів.

Будучи лідером на ринку масажного обладнання вже багато років, компанія CASADA цінує свій авторитет і репутацію. Секрет популярності даної продукції полягає в ряді факторів, що додають авторитет компанії в очах споживачів.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з нашою компанією, ми завжди готові надати Вам всю необхідну і вичерпну інформацію про функції та асортименті масажного обладнання CASADA.

Casada - це професійна команда, що надає високоякісне масажне обладнання.

Придбати нашу продукцію Ви можете на нашому сайті, або ж у наших філіях у містах України.

Контакти філій дивіться в рубриці Наші філії

Доставка

Бажаєте безкоштовну доставку?

Замовляйте наше масажне обладнання на суму від 500 грн. і ми доставимо вам посилку АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Бажаєте забрати покупку самостійно?

Для цього ознайомитеся з переліком наших представництв в Україні і заберіть свій довгоочікуваний масажер в найближчому магазині. Їх адреси подивіться тут.

Краще я запрошу кур'єра!

Кур'єрська доставка прямо з фірмових магазинів Casada. У розділі Контакти є список таких місць з адресами.

*Приємний бонус! Тепер оплату за своє замовлення Ви можете передати готівкою через нашого кур'єра.А як же інші міста і села України?

Якщо в списку специалізірованих магазинів і представництв Ви не знайшли свій населений пункт, то на виручку завжди прийдуть кур'єрські служби. Варіантами оплати замовлення будуть як безготівковий розрахунок, так і оплата на місці при отриманні.

Інші кур'єрські служби, готові привезти Вашу посилку!

Нова Пошта – допоможе у випадку менш габаритних масажерів.

САТдоставить Ваше масажне крісло в цілості й схоронності.

 

На всі інші питання відповімо по телефону +3 80 (044) 536 55 85

Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

БЕЗКОШТОВНО!

© «Casada»

X