401

Масажний матрац

Масажний матрац спеціально розроблений для проведення масажу всього тіла. Його можна використовувати і на роботі, і під час відпочинку, і вдома перед сном. Навіть якщо ви просто лежите в ліжку, ви маєте можливість насолоджуватися розслаблюючим масажем..

Масажний матрац має компактні розміри і застосовуються в зручному горизонтальному положенні. При цьому він стабілізує сон, дуже позитивно впливаючи на організм людини, без сліду зникає втома і стрес.

При регулярному використанні масажного матраца поліпшується циркуляція крові, зміцнюється нервова система, відновлюються пошкоджені тканини і органи. Такий ефект досягається завдяки одночасній опрацювання біологічно активних точок, всіх м'язів комірцевої зони і шиї, плечового пояса, спини, поперекової зони, стегон і ніг.

Масажний мат Medimat – це ультрасучасна розробка німецької компанії CASADA, який поєднує в собі функціональність масажної накидки, з розмірами і зручністю масажному ліжку. Це пристрій буде незамінне для тих, хто в силу особистих причин повинен обмежувати свою активність і для тих, хто відчуває щоденні навантаження на хребет.

  

Масажний матрац BODYSHAPE Limited Edition від Casada обладнано 10-ма іинтелектуальними вібро елементами, розміщеними в 5-ти зонах, а також 4-ма нагріваючими елементами.

Сфери застосування масажного матраца

Масажний матрац являє собою чудове поєднання традиційних масажних методик з інноваційними технологіями сучасності.

Лікувальний масаж є самим широко застосовуваним і дієвим немедикаментозним способом лікування і зміцнення здоров'я. Масаж має найширший спектр показань при мінімумі обмежень. Сфери його застосування дуже різноманітні: це і травматологія, хірургія, терапія, ортопедія, неврології і багато інших галузей медицини. Масаж може використовуватися, як допоміжний засіб при лікуванні, а також бути самостійним способом оздоровлення.

Масажні матраци сьогодні обладнуються спеціальними механізмами, які виробляють максимально делікатне вплив на організм людини. Під час застосування масажного матраца користувач може самостійно встановлювати час процедури, її інтенсивність і вибрати зону для масування.

Вибирайте в нашому магазині масажний матрац, купуйте бажану модель і, регулярно використовуючи його, ви забудете про болі і дискомфорт в спині, шийно-комірцевої зоні і завжди будете сповнені сил, бадьорості і відчувати себе, наче добре відпочив.