64

Масажний стіл

Масажний стіл необхідний не кожному лікарю і не кожному хворому. Ним користуються лікарі-масажисти, косметологи і мануальні терапевти. Хтось робить масаж, хтось допомагає людині стати красивіше, а інші правлять хребет. Зрозуміло, в кожному випадку необхідне своє масажне ліжко.

  

Масажний стіл сьогодні - це не просто стіл з твердою поверхнею або кушетка, це високотехнологічний масажне обладнання. І сьогодні ринок пропонує різні моделі таких столів, популярність яких залежить, скоріше, від їх функціональних особливостей.

Лікарю, який лікує пацієнта, саме масажне ліжко і допомагає, адже від того, наскільки воно є функціональним, залежить процес оздоровлення.

Високотехнологічний масажний стіл дає майстру-масажиста можливість в повній мірі проявити свій талант, а пацієнтові - максимальне оздоровлення завдяки масажу. Не всі столи однакові, незважаючи на те, що всі призначені для масажу. Тому, вибираючи масажний стіл, потрібно, перш за все, враховувати наступне: чим більше стіл комфортніше для пацієнта і зручний для роботи масажиста, тим більш високо розслаблення пацієнта. А чим більше він розслаблений, тим вище оздоровчий і лікувальний ефект.

Масажні столи розробляються, проходять серйозні випробування і удосконалюються інженерами десятиліттями, тому вони ідеальні з точки зору ергономіки. Вибирати потрібно той, який щодня полегшує працю масажиста. Важливо також враховувати ще й дизайн столу, і його розміри - щоб він вписався в кабінет або офіс лікаря. Адже масажний стіл - це частина іміджу масажиста, а саме імідж впливає на ефективність лікування.

Проте в нашому магазині настільки великий вибір, що ви зможете підібрати для свого кабінету саме ту модель масажного столу, яка максимально відповідатиме всім вашим вимогам. Наші професійні менеджери нададуть вам безкоштовну консультацію, що допоможе вам зробити правильний вибір.