305

Масажний стілець Spirit

Масажний стілець Spirit цікавий, в першу чергу, професійним масажистам, які працюють на виїзді. Складаний стілець для масажу був створений в якості альтернативи масажному столу. Він має низку переваг, які оцінять і фахівці, і пацієнти: ергономічність, компактність і легка вага, що робить його зручним для транспортування.

  

Складаний стілець для масажу Spirit був розроблений і створений в якості альтернативи масажному столу. Він має низку переваг, які оцінять і фахівці, і пацієнти. Такий масажний стілець найкраще підходить для проведення масажу шийної і комірцевої, а також грудної зони. Його зручно застосовувати для косметологічних, фізіотерапевтичних, мануальних і інших корисних процедур.

Цей масажний стілець потішить вас своєю надійністю і стійкістю, він не буде рухатися або розхитуватися під час проведення масажної процедури, так як особливе конструкторське рішення по розташуванню ніжок стільця, забезпечує йому цілковиту нерухомість. Додатковий комфорт пацієнта досягається за рахунок зручного підголівника та полички для рук.

Масаж шиї і комірцевої зони, який максимально зручно виконувати за допомогою масажного стільця Spirit, допомагає позбутися втоми, ефективно бореться з головним болем. Після курсу масажних процедур, поліпшується сон і підвищується працездатність.

За рахунок розслаблення м'язів шиї і плечового пояса, масаж цих зон сприяє виправленню постави, усунення застійних процесів, покращує пам'ять, здатність концентруватися, підвищує увагу, нормалізує гормональний фон.

Стілець масажний New Tec Spirit обладнано не тільки  зручними м'якими частинами, але і міцним їх покриттям, яке при будь-яких обставинах залишається стійким до вологи і масел і не вбирає їх.

Стілець легко складається, що зручно для його транспортування в спеціальній сумці, яка поставляється в комплекті.

Приємних масажних процедур вам!