338

Застосування масажерів для тіла досить велике: їх можна використовувати для масажу шиї, спини, поперекового відділу, ніг і рук, в результаті чого відбувається релаксація м'язів і зняття больових спазмів. Ефективні ручні масажери для тіла при таких захворюваннях, як остеохондроз, радикуліт, целюліт, а також при боротьбі зі зморшками. Застосування масажерів сприяє сприятливому впливу на органи тіла, і в результаті нормалізується обмін речовин, поліпшується загальний стан організму. Вся справа в тому, що в процесі масажу інструмент тісно контактує з нервовими закінченнями, що пронизують тіло, тим самим активізуючи циркуляцію речовин, піднімаючи м'язовий тонус, знімаючи больові відчуття, активізуючи діяльність внутрішніх органів. А оскільки в клітинах шкіри за допомогою механічного впливу усуваються застійні явища, структура шкіри поліпшується, з'являється пружність.

Використання масажерів застосовують в комплексі з іншими методами лікування та оздоровлення. Масаж знімає втому після напруженого робочого дня, сприяє схудненню, знімає біль в суглобах і м'язах. Залежно від того, якій зоні потрібно масаж і в яких умовах він буде проводитися, можна підібрати масажер для пальців ніг, масажне крісло для всього тіла, автомобільний масажер, рукавицю, подушку, роликовий масажер для тіла або для особи і ін.

В кінці робочого дня особливо актуальною стає проблема втомлених ніг, але з цим можуть впоратися гідромасажні ванни для ніг, які знімають напругу в м'язах і суглобах, в результаті ви відчуваєте легкість і комфорт. До того ж вони сприяють профілактиці різних захворювань. Гідромасажні ванни, як правило, можуть працювати в різних режимах: вібраційний, механічний, роликовий і комбінований масаж, джакузі. Оскільки в процесі гідромасажу відбувається стимуляція акупунктурних точок, результат позначиться не тільки на ступнях, але і на всьому організмі в цілому. Використовуючи цей вид масажу, ви також зможете зміцнити імунітет і поліпшити функціональні можливості внутрішніх органів. У багатьох моделях ванночок передбачено місце для ароматичних масел, а, як відомо, ароматерапія надає розслабляючу і стимулюючу дію на організм, сприяє поліпшенню настрою і самопочуття, дає відчуття гармонії. Інфрачервоні випромінювачі гідромасажною ванни забезпечують не тільки нормалізацію циркуляції крові і зняття напруги, але і поліпшення еластичності тканин. Температуру води у ванні можна регулювати і підтримувати на необхідному рівні. Поєднання теплої води, гідромасажу та ефірних масел дає приголомшливий результат, і особливо ефективні такі процедури в зимову пору року. Крім того, деякі моделі забезпечуються спеціальними насадками для педикюру.

Ще один функціональний варіант - це масажне крісло для будинку або офісу, яке може замінити навіть масажиста-професіонала. Масаж на такому кріслі може бути і розслаблюючим, і оздоровчим, і косметичним. Сьогодні на ринку представлені високотехнологічні апарати, які не тільки ретельно масажують м'язи всього тіла, а й автоматично визначають такі параметри, як вага, ріст і комплекція людини. Є моделі з вбудованим сканером, який розпізнає напружені, які потребують особливої ​​розслаблення місця і вибирає потрібну програму або комбінує кілька програм. У багатьох сучасних моделях є аудіоплеєри, щоб ви могли насолоджуватися улюбленою музикою під час процедури.