156

MAXBURN PRO II - швидкий шлях до здоров'я і краси

Все більше людей, незалежно від віку, матеріального і соціального статусу, сьогодні замислюється про здоровий спосіб життя, котрий не лише покращує фізичний стан людини, а й підвищує самооцінку, допомагає стати частиною красивого і успішного спільноти.

Впевнені, це реально і зробити це можна безпосередньо від сьогодні. З віброплатформою для фітнесу MAXBURN PRO II і еластичним еспандером MAXBURN Sculpting Band підтримувати субу в чудовій фізичній формі буде цікаво, легко і просто.

Платформа для фітнесу E & M ACTIVE MAXBURN PRO II для щоденних тренувань підійде справжнім спортсменам і новачкам. Конструктори і дизайнери зробили все можливе, щоб платформа не займала багато місця і завжди була під рукою. Це справжня знахідка для тих, хто мріє про струнку фігуру!

Дія тренажера MaxBurn Pro II базується на принципі вібрації, що сприяє скороченню всіх м'язів, примушуючи їх працювати швидко, сильно і безперервно. Це дозволяє підвищити їх силу, енергію і гнучкість, а також сприяє зниженню зайвої ваги, збільшення дренажу лімфи, зменшенню проявів целюліту, поліпшення циркуляції крові і метаболізму. Тренування з MaxBurn Pro II допоможуть збалансувати гормональний фон і зменшити стрес за рахунок зниження рівня кортизолу.

Вже після 10 хвилин застосування платформи для фітнесу MAXBURN PRO II ваші м'язи будуть так гарячі, як після цілого 1 години інтенсивного тренування. Ви отримаєте підтягнуту шкіру, зменшите целюліт, у вас значно прискориться метаболізм, а в якості бонусу - струнке сексуальне тіло.

Відчуваєте, що проводите щодня надто багато часу у сидячому положенні?

Оцініть тренування з платформою для фітнеса MAXBURN PRO II і еластичним еспандером E&M ACTIVE MAXBURN Sculpting,
зробіть себе активным!