50

MediGun: інноваційний спортивний і фітнес-масажер

Компанія Casada розробила ручний масажер MediGun для профілактичного та сталого лікування м'язової тканини. Це абсолютно новий спортивний і фітнес-масажер, який ефективно протидіє м'язовим спазмам і втомі.

Мета - тригерні точки

При регулярному застосуванні MediGun викликає ослаблення сполучної тканини і мускулатури. Особливо ефективно ручний "пістолет" MediGun працює в тригерних точках. Невеликі спазми і загартовування м'язів створюють неприємну дію на інші частини тіла, які до такого не схильні. Якщо ви будете діяти  цим масажером в тригерній точці, неприємне випромінювання буде випущено на незадіяну частина тіла.

MediGun - ваш Lifestyle & Fitness

Заснований на тенденції нових високопродуктивних масажерів, іменованих «масажними пістолетами», цей масажер працює абсолютно по-новому. Використання високочастотних імпульсів тиску забезпечує масаж глибинної фасції. MediGun може застосовуватись для відновлення м'язів і пожвавлення м'язових функцій.

Інтегрована технологія мінімізації шуму робить MediGun надзвичайно тихим, в той час як чотири змінних насадки можуть бути прикріплені для роботи на різних частинах тіла.

Займайтесь спортом навіть у подорожі

Потужний акумулятор дозволяє брати MediGun з собою в тренажерний зал, офіс ч у подорож. До того ж, його вага - всього 1 кг.

Купити ручний масажер MediGun >>>