139

Moodrelax: багатофункціональне масажне крісло

Moodrelax — сучасне багатофункціональне масажне крісло від компанії Casada, яке здатне замінити професійного масажиста і навіть цілий масажний кабінет, так як крісло має достатній набір всіх необхідних для релаксу масажних технологій.

Ця модель масажного крісла, володіючи стриманим елегантним дизайном, відмінно підійде і для офісу, і для дому.

  

Масажні процедури в кріслі MoodRelax виконуються максимально якісно, цьому сприяє наявність 3 автоматичних програми і 5 видів масажу. Будь-яка з певних функцій масажу автоматично відключається після 15 хвилин проведення процедури, що дуже зручно.

Автоматичні програми, спеціально розроблені для масажу всього тіла, передбачають широкий діапазон масажних технік, в які можна підключити функцію прогріву, значно підсилює дію процедури.

До того ж, є можливість поєднання різних типів масажних функцій, що дозволяє користувачеві створювати індивідуальні програми на додаток до точного точкового масажу.

Масажне крісло Moodrelax здатне стати вашим особистим масажистом, який вміло підбере вам оптимальну програму масажу, в залежності від особливостей статури, напруження м'язів і інших параметрів.

Купити масажне крісло Moodrelax в нашому магазині ви можете вже сьогодні по самій вігідній ціні в Україні.