423

Початок навчального року: як підготуватися школам і учням

У новому навчальному році організація навчального процесу в школах, технікумах і вузах буде проходити трохи по-іншому. В умовах епідемії COVID-19 не працюватимуть лише ті навчальні заклади, які потраплять в червону зону епідемічної небезпеки. Про це на брифінгу сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Він також запевнив, що в інших зонах - зеленій, жовтій, помаранчевій - школи працюватимуть в звичайному режимі, але з чітким дотриманням правил безпеки, в тому числі масочного режиму.

Це означає, що навчальний процес відновиться в звичному режимі, але буде коригуватися в розрізі з епідеміологічною ситуацією в регіоні.

Оскільки хвороба має здатність активно поширюватися серед дітей різних вікових груп, необхідно дотримуватися обов'язкових заходів.

МОЗ дав рекомендації у зв'язку з коронавірусом в Україні

Для вчителів: 

  • В заклад допускаються працівники з засобами індивідуального захисту (маски, респіратори).
  • Перед заняттями всім вчителям необхідно пройти температурний скринінг. Температура тіла викладача не має перевищувати 37,2 градуси. 
  • До початку уроків ічителі будуть ходити в захисних масках

Для дітей:

  • Заходити в приміщення школи і ходити по школі необхідно в масці, а під час занять можна сидіти без маски.
  • Оскільки у дітей температуру вимірювати не будуть, то будуть вестися опитування, що стосуються їх стану здоров'я. Якщо у дитини будуть симптоми гострої респіраторної вірусної інфекції, їй рекомендують пройти термометрію та консультацію у медпрацівника.
  • Зміниться і звичка спілкування з друзями в класі - без обіймів і цілувань, необхідно дотримуватися маршрутів пересування, щоб уникнути скупчення людей.

Купити безпровідний повітроочищувач Yamaguchi Oxygen Mini 

Також заборонено відвідування навчальних закладів батьками, крім тих, хто супроводжує учнів з інвалідністю.

В кожній школі необхідно розмістити в санітарних кімнатах антисептики, рідке мило і паперові рушники (чи електросушарки) без використання багаторазових рушників. Після занять будуть проводитися дезінфекція приміщень і поверхонь.

Звичайно ж, всі сподіваються на краще і на швидке повернення старих правил. Однак необхідно бути відповідальним до свого здоров'я і на час епідемії COVID-19 дотримуватися всіх рекомендацій. 

В нашому інтернет-магазині ви можете купити засоби індивидуального захисту від коронавірусної інфекції -

все найактуальніше і якісне.

Будьте здорові!