458

Неординарна водна розвага з електровелосипедом Manta5 HYDROFOILER XE-1

Друзі, вперше в Україні ви можете купити

водний електровелосипед на підводних крилах Hydrofoiler XE-1!

Ексклюзивне представлення байка в Україні від компанії ELITEBIKE+

Новозеландська компанія Manta5 випустила незвичайний транспорт для водних розваг - електричний гідровелосипед Hydrofoiler XE-1. Ця розробка дозволяє кататися по прісній і солоній воді, як на звичайному велосипеді.

У Manta5 замість коліс гребні гвинти, і по землі пересуватися на ньому неможливо. Вибирайте для плавання будь-які озера, річки або моря, як спокійні, так і бурхливі води з різною висотою хвиль - все залежить від вашого бажання і сміливості. Все, що потрібно - це тримати баланс і крутити педалі.

Якщо врахувати, що однією з фішок Manta5 є старт з глибини, то, звісно, водний електробайк може повністю занурюватися в воду без шкоди для себе - тут застосовується ч удова система захисту батареї.

Гіброцикл Hydrofoiler XE-1 має підводні крила аеродинамічної форми, педальний привід і електродвигун, завдяки чому ви можете досить сильно розганятися на воді, отримуючи від цього величезне задоволення, і, що важливо, - хорошу кардіонагрузку, як при їзді на звичайному велосипеді.

Як і на будь-якому іншому електровелосипеді, ви можете регулювати ступінь допомоги при педалюванні. Чим вища швидкість, тим ближче крила водного електровелосипеда піднімаються до поверхні води, тим нижче опір і вища швидкість руху. Електродвигун на 400 Вт дозволяє зберігати високу швидкість руху навіть без педалювання, створюючи ефект руху накатом, але не утворюючи шуму.

Конструкція цього велосипеда дозволяє наїзникові підніматися на нього як з пірсу, так і з води після падіння без сторонньої допомоги.

Якщо ви ведете скучили за активним проведенням часу, любите екстрим і неординарні водні розваги,

то вам варто купити Hydrofoiler XE-1 - унікальний водний велосипед на підводних крилах.

Телефонуйте нам, ми із задоволенням надамо вам таку можливість..