Масаж в кріслі: користь масажу влітку

Масаж в кріслі допоможе вам відчувати себе чудово, підтримувати фігуру в прекрасній формі, а м'язи - в тонусі. Вибираючи крісло, зверніть увагу на його функції, а ще краще - приходьте до нас на його тестування в наш шоу рум - повноцінний виставковий зал сучасного масажного обладнання CASADA. Будемо вам раді!

Купити масажер для ніг: 10 причин

У догляді за ногами багато хто обирає масаж - прекрасний засіб для розслаблення і оздоровлення. Тому масажери для ніг зараз користуються великою популярністю. Вони невеликі, доступні і дуже корисні. Ми виділили 10 причин, чому варто купити масажер для ніг.

Основні масажні режими в масажних кріслах

У великій різноманітності масажних програм легко заплутатися, адже сучасне крісло може запропонувати все, про що ми мріяли. Однак для того, щоб комфортно почувати себе в такому кріслі, необхідно знати, з чого почати. Отже, спробуємо розповісти про головні масажні техніки, котрі присутні сьогодні майже в кожному масажному кріслі.

Святкове відкриття нового магазину!

Тільки 2 дні: 14 та 15 квітня - ЗНИЖКА до -15%

Масажні крісла з L-подібним роликовим механізмом

Впровадження L-подібного механізму в масажні крісла справила справжній фурор серед покупців, тому не дивно, що все більше виробників випускають нові моделі з цим механізмом. Ми спробуємо максимально розкрити тему: що ж таке L-подібний роликовий механізм.

Масажні крісла - нескінченний світ релаксу

Масажне крісло - дуже популярний масажер сьогодні. Про нього вже чимало сказано і написано, як і про користь масажу, переваги апаратного масажу, про те, що варто знати перед покупкою крісла, на які його технічні особливості акцентувати увагу. Вибираючи крісло, зверніть увагу на його функції, а ще краще - приходьте до нас на його тестування в наш шоу рум.

HILTON 2 (Braintronics) Limited Edition 2018: всього 3 - в світі, а у нас - 2!

Лімітована модель масажного крісла HILTON 2 (Braintronics) Limited Edition 2018 у розкішному коричневому кольорі була розроблена для того, щоб кожен, хто сяде в нього, став здоровішим і щасливішим. Так, друзі, у нас в магазині в наявності є 2 (!) цих унікальних масажних крісла з трьох (!) - у всьому світі. І ви можете його купити. Підкресліть свою індивідуальність!

Масажне крісло AlphaSonic II: ми пропонуємо найкраще

Пропонуємо вам модель масажного крісла, в якій впевнені на 100%, яку гідно оцінили наші покупці і яка подобається всім нам. Масажне крісло AlphaSonic II здатне замінити не лише професійного майстра, а й цілий масажний кабінет, оскільки володіє значними наборами масажних технологій.

Фетальні доплери - це спокій майбутньої мами

Ця нестерпна потреба знати, що з майбутньою дитиною все в порядку відвідує, напевно, всіх мам до тих пір, поки малюк не починає ворушитися. Однак і потім все тривожно. Якраз для таких ситуацій і потрібен фетальний доплер.

Портативні пульсоксиметри за найкращою ціною

У наш час присутність в будь-якій лікарні таких пристроїв, як пульсоксиметр, - життєво важлива необхідність, так як від точних показань цих приладів часто залежить не тільки здоров'я, а й життя пацієнта. У нашому магазині ви можете купити компактні пульсоксиметри з найвищою точністю показань серед аналогічних моделей!

© «Casada»

X