До 29 жовтня - осіння акція: купи DJI Spark на 1600 грн дешевше

Друзі, якщо ви давно мріяли купити квадрокоптер, але раніше вас не влаштовувала ціна, то, починаючи з сьогоднішнього дня і до 29 жовтня, ви можете придбати цей мініатюрний дрон Spark, обладнаний за останнім словом техніки, за супер вигідною осінньої ціною - на 1600 грн дешевше!!!

Масажні накидки і матраци

Масажні накидки і матраци, які ви можете купити в нашому інтернет магазині, допоможуть вам завжди залишатися в чудовому настрої і хорошій фізичній формі.

Вібромасажні крісла

Вібромасажні крісла в каталозі нашого магазину характеризуються такими важливими ознаками екстра якості, як сучасна технологія виробництва, елегантний дизайн і висока функціональність. У них все продумано до дрібниць, все служить істинному комфорту!

Популярні масажери для очей

Іноді чути, як хтось стверджує, що такий корисний медичний винахід, як масажер для очей, - це примха сучасності. Однак, грунтуючись на своєму досвіді, ми впевнені, що це лише небезпечний стереотип, який стає на шляху до здорового зору, особливо зараз, коли багато хто змушений тривалий час проводити за комп'ютером.

Акційна ціна: масажер для шиї Silver Crest

Відмінна ціна і чудова якість масажера для шиї Silver Crest - варто задуматися про покупку. Поспішайте, кількість такого популярного товару за акційною ціною швидко зменшується.

СПЕЦпропозиція нашого магазину: масажне крісло HILTON 2

Здійснюючи покупку такого серйозного обладнання, як масажне крісло, необхідно зважити всі свої побажання, переваги, вимоги і можливості. Сьогодні ми пропонуємо вам звернути свою увагу на нашу СПЕЦпропозицію - масажне крісло HILTON 2.

Акційні пропозиції: Складні масажні столи Преміум класу

Наш організм, на жаль, це не «вічний двигун», і, розуміючи це, ми вдаємося до різноманітних способів оздоровлення. Одним з найбільш ефективних - є масаж, для проведення якого фахівцю необхідно мати якісний масажний стіл.

Особливості масажних подушок

Добре мати власного масажиста, готового попрацювати для вас в будь-який час доби, вдома, в офісі або навіть в машині, незалежно від того, чи є в кишені клієнта готівка. Щодо масажиста-людини - це утопія. Апаратний масаж легко перетворює таку мрію в реальність. І найкраще для втілення цієї мрії підходять масажні подушки.

FootInn - турботливий масаж ніг

Масажер для ніг FootInn, який сьогодні в нашому магазині представлений за акційною ціною, допоможе вам позбутися болю в ногах, втоми, дозволить істотно поліпшити своє здоров'я. Компактні розміри і стильний зовнішній вигляд масажера дозволяє застосовувати його, як в домашній обстановці, так і на роботі, виконуючи процедуру в будь-який зручний для вас час.

Новинки від компанії DJI: MAVIC PRO Platinum і Phantom 4 Pro Obsidian

Компанія DJI представила ДВІ свої новинки - квадрокоптери Mavic Pro Platinum і Phantom 4 Pro Obsidian. Так як CASADA є офіційним дилером компанії DJI, то тепер і в нашому магазині ви можете купити ці вдосконалені моделі дронів (під замовлення 31 день). Дізнайтеся більше, якими нововведеннями володіють ці квадрокоптери.

© «Casada»

X