Щоб швидко привести організм в тонус - купіть масажер для спини

Якщо ви проводите багато часу в сидячому положенні, не завжди маєте час, щоб розслабиться і відпочити, - зверніть увагу на дві новинки нашого магазину - багатофункціональні масажери для шиї і спини, що дозволять вам самостійно зробити повноцінний масаж комірцевої зони і плечей, без участі рук.

Новинка: масажне крісло Hilton III від компанії Casada

Масажне крісло Hilton III від компанії Casada - це інноваційна модель функціонального крісла, для якого характерні стильний дизайн, великий набір функцій і технічних можливостей, які забезпечують користувачеві релакс і максимальний комфорт.

Масажне крісло і активний спосіб життя

Сучасний темп життя забирає у нас більшу частину вільного часу. Але для нормального функціонування нашого організму як раз-таки потрібен саме регулярний відпочинок. Використання масажного крісла дуже корисно для того, хто підтримує здоровий спосіб життя і хоче завжди перебувати в тонусі і бадьорому настрої.

Купити літак і вертоліт? З нами це реально!

Сьогодні багато бізнесменів та авіа любителів зацікавлені купити легкий літак за лояльною ціною. Літаки VAN'S і вертольоти Hummingbird найчастіше використовуються для туристичних і бізнес-польотів. Наша компанія пропонує легкомоторний повітряний транспорт, який простий в управлінні і заправляється автомобільним паливом. Вибирайте швидкий, комфортний і безпечний повітряний транспорт.

Грандіозне зниження цін на квадрокоптери DJI і аксесуари

Оцініть швидкість польоту і якість конструкцій квадрокоптера Mavic, Phantom і Spark, їх професійний рівень зйомки і нові можливості разом з DJI. Вважаємо, що настав час здійснити свою мрію - купити бажаний квадрокоптер по неймовірно вигідній вартості!

ReflexPad - ідеальна накидка для PowerBoard

Після інтенсивного або тривалого тренування на віброплатформі PowerBoard хочеться, щоб організм поступово відновлювався, розслаблявся ефективно. Цього можна досягти, якщо використовувати унікальну накидку для масажу ніг ReflexPad.

Вдосконалений дрон DJI Phantom 4 Pro/4 Pro+ V2.0

Друзі, в нашому магазині тепер можна купити вдосконалену версію дрона Phantom 4 Pro / Pro + V2.0, створений компанією DJI на основі останньої версії Phantom 4 Pro. Вдосконалений дрон з тихими пропелерами і передавачем OcuSync зберіг в собі всі функції попередника, але є і важливі оновлення.

Новинка магазину: вдосконалений масажер для ніг REFLEXOMED II

У нашому магазині тепер можна купити масажер для ніг REFLEXOMED II (Marutaka upgrade 2018)! Це вдосконалена модель популярного раніше масажера для ніг Марутака, якого компанія Casada довела до досконалості. І сьогодні оновлений масажер Reflexomed II - найпопулярніший в Європі.

Масаж в кріслі: користь масажу влітку

Масаж в кріслі допоможе вам відчувати себе чудово, підтримувати фігуру в прекрасній формі, а м'язи - в тонусі. Вибираючи крісло, зверніть увагу на його функції, а ще краще - приходьте до нас на його тестування в наш шоу рум - повноцінний виставковий зал сучасного масажного обладнання CASADA. Будемо вам раді!

Купити масажер для ніг: 10 причин

У догляді за ногами багато хто обирає масаж - прекрасний засіб для розслаблення і оздоровлення. Тому масажери для ніг зараз користуються великою популярністю. Вони невеликі, доступні і дуже корисні. Ми виділили 10 причин, чому варто купити масажер для ніг.

© «Casada»

X