109

Новинка: масажне крісло Hilton III від компанії Casada

Масажне крісло Hilton III від компанії Casada - це інноваційна модель функціонального крісла, для якого характерні стильний дизайн, великий набір функцій і технічних можливостей, які забезпечують користувачеві релакс і максимальний комфорт.

Інноваційна технологія Braintronics

Користувачеві досить лише надіти навушники, включити одну зі спеціальних програм Braintronics - і ритмічні звуки занурять вас в стан медитації, яке триватиме 21 хвилину. Обрана анти-стрес програма Braintronics буде синхронізувати мозкові хвилі користувача за допомогою звукової стимуляції.

Для досягнення максимального стану розслаблення ви можете поєднувати програми. А за рахунок вбудованих колонок - насолоджуватися улюбленою музикою під час масажу.

 

Купивши масажне крісло Hilton III Casada в нашому магазині, ви купуєте універсальний масажер з ключовими особливостями:

  • Перед проведенням масажу - автоматичне сканування тіла користувача
  • Наявність світових методик масажу, а також розтирання, постукування, розтягування і традиційний роликовий масаж
  • Унікальні 3D масаж, YOGA масаж і Шиацу
  • Повітряні подушки цього крісла забезпечують делікатний, і в той же час ретельний, компресійний масаж плечей, рук і ніг
  • І, звичайно ж, ні з чим не порівнянне стан невагомості - функція Zero-G.

YOGA масаж дозволяє кріслу зробити розтяжку спини і литкових м'язів, що дозволить зняти напругу з м'язів хребта, позбутися надлишкового тиску на нерви.

Крісло оснащене ергономічним і зручним пультом управління з ЖК дисплеєм. Завдяки йому ви зможете відслідковувати всю необхідну вам інформацію про виконання масажною програми.

Повне розслаблення і якісний масаж в масажному кріслі Hilton III допоможуть вам зміцнити імунну систему і знайти необхідний життєвий тонус.

Купити масажне крісло Hilton III >>>