59

Новинка - зима 2018: Масажна накидка Quattromed V

Якщо ви думаєте про те, як проводити час за комп'ютером і при цьому не зашкодити своєму здоров'ю, як переносити багатогодинне сидіння за кермом автомобіля і при цьому не нажити собі професійних водійських захворювань, то ми рекомендуємо купити массажную накидку Quattromed V. Вона допоможе вирішити ці проблеми!

Вже сьогодні ми приймаємо замовлення на цю новинку 2018 року!

Під замовення: 14 днів
Ціна: 17 100 грн

У конструкції цієї накидки використовується нефрит, що доповнює ефект масажу цілющим дією цього природного мінералу. За допомогою масажної накидки Quattromed V можна швидко зняти втому, нервову напругу і відчувати себе повним сил.

Ви можете використовувати масажну накидку Quattromed V не тільки в домашній обстановці або офісі, але і в салоні автомобіля.

Нижні стрічки-липучки використовуються для фіксації накидки Quattromed V на сидіння, забезпечуючи під час масажу максимальну стійкість. За допомогою застібок-блискавок і липучок, розташованих на спинці, ви можете швидко і легко зняти накидку / підголівник масажера Quattromed V, якщо віддаєте перевагу більш інтенсивному масажу.

Заказати новинку 2018 року - масажну накидку Quattromed V в нашому магазині >>>

Якщо ви думаєте про те, як проводити час за комп'ютером і при цьому не зашкодити своєму здоров'ю, як переносити багатогодинне сидіння за кермом автомобіля і при цьому не нажити собі професійних водійських захворювань, то ми рекомендуємо купити масажну накидку Quattromed V (під замовлення: 14 днів ). Вона допоможе вирішити ці проблеми!