Про компанію

1937

Про компанію CASADA 

Німецька компанія CASADA є одним з найбільш упізнаваних брендів на масажному ринку Європи. Компанія працює 15 років і має представництво в більш ніж 55 країнах світу, серед яких країни Європи, Азії, Америки.

Продукція, що представляє CASADA, займає лідируючі позиції на світовому ринку. Практично по кожній лінійці товарів є як бюджетні моделі, так і моделі преміум класу і елітного рівня. Це продукція, яку може дозволити собі будь-який бажаючий.

Торгова марка CASADA була заснована в Німеччині в 2000 році, а вже сьогодні - це лідер у виробництві масажерів. Масажне обладнання компанії впізнається по всьому світу, так як CASADA виробляє свій товар за найвищими європейськими стандартами якості з екологічно чистих матеріалів.

Будучи лідером на ринку масажного обладнання вже багато років, компанія CASADA цінує свій авторитет і репутацію. Секрет популярності даної продукції полягає в ряді факторів, що додають авторитет компанії в очах споживачів.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з нашою компанією, ми завжди готові надати Вам всю необхідну і вичерпну інформацію про функції та асортименті масажного обладнання CASADA.

 

Інтернет-магазин Casada.ua є офіційною площадкою та вітриною компанії Casada в Україні. Але для бажаючих спробувати наш товар у дії і перевірити його якість самостійно, наші двері відкриті щодня з 10-00 до 22-00!

Для поціновувачів інтернет-покупок працює цілодобовий сервіс купівлі масажних продуктів через сайт.

Завжди в наявності вся массажка продукція! Ми організували в Україні свій склад і тим самим підтримуємо широкий асортимент товару, щоб наші покупці завжди отримували бажане в найкоротші терміни.

На будь-який масажер, який Ви купуєте в наших магазинах або на сайті, ми надаємо всю необхідну гарантійну документацію. Перед тим, як відправити замовлення покупцеві, ми проводимо попереднє тестування.

Casada - це масажне обладнання німецької якості!