372

Офіційна заява уповноваженого представника компанії Bioeasy

В іноземних ЗМІ стали з'являтись повідомлення, що комплекти експрес-тестів від компанії Bioeasy, закуплені МОЗ Іспанії в Китаї, не відповідають необхідним вимогам.

Наша компанія надає цьому питанню великого значення, прагне вивчати міжнародний ринок і строго дотримуватись міжнародних законів і правил для всіх продуктів. Ми швидше перевірили систему контролю продукції і перевірку продукту, а також простежуваності для інших зразків.

Міністерство охорони здоров'я Іспанії опублікувало 26.03.2020 заяву:

Постачальник комплекту експрес-тестів має законну сертифікацію CE Європейського Союзу, тому він може бути законно проданий в Іспанії.

Офіційна заява
уповноваженого представника компанії Bioeasy на території України
стосовно звинувачення в постачанні неякісних експрес-тестів

Як офіційний дистриб'ютор виробника в Україні, повідомляємо, що компанія Bioeasy з 2007 року виготовляє продукцію для лабораторних досліджень. Головним управлінням з нагляду за якістю в Китаї понад 10 тестів були визнані національним стандартом.

Виходячи з ситуації, що склалася, ми зробили офіційний запит і документально отримали підтверджені коментарі.

26 березня 2020 на сайті МОЗ Іспанії опубліковано підтвердження дійсності сертифікатів CE компанії Bioeasy і законність застосування тестів у медичній практиці на території Іспанії. З партії 650 тис. Тестів, які отримала Іспанія, виробник замінить тільки 9000 тестів, які були зіпсовані через неправильне забору зразків. Ці тести ніколи не поставлялися в Україну.

Тести, які поставляються в Україну, мають сертифікат Євросоюзу і їх результати підтверджені уповноваженими лабораторіями ЄС. Ми стежимо, щоб продукція, яку нам відправляють постачальники була належної якості.

Офіційна заява уповноваженого представника компанії Bioeasy

В нашому інтернет-магазині ви можете купити якісні тести, а не ті потрапили до скандалу в Іспанії через їх неточності.

Будьте здорові!