203

Основні масажні режими в масажних кріслах

Перші масажні крісла були оснащені всього двома режимами масажу: руху роликів і вібрація. Напевно, ніхто ті моделі крісел не пам'ятає вже. І, зрозуміло, роликовий масаж, яким він був 50 років тому, сьогодні не зрівняється з роликовим масажем в сучасному пристрої.

Нам не хочеться витрачати свій час на дорогу до професійного масажиста, ми вважаємо за краще апаратний масаж - вдома, в офісі, в готелі чи навіть в аеропорту. Автоматичні «масажисти» здатні задовольнити практично будь-яку примху клієнта.

У великій різноманітності масажних програм легко заплутатися, адже сучасне крісло може запропонувати все, про що ми мріяли. Перебуваючи в масажному кріслі, людина отримує повноцінне задоволення: тіло розслабляється, організм оздоровлюється, настрій, думки упорядковуються.

Однак для того, щоб комфортно почувати себе в такому кріслі, необхідно знати, з чого почати. Отже, спробуємо розповісти про головні масажні техніки, які присутні сьогодні майже в кожному масажному кріслі.

Роликовий масаж.

Основний механізм в роботі масажного крісла - це ролики, які проходять по шиї, спині, попереку, стегон і сідниць. Ролики можуть бути вбудовані в область стоп. Завдяки роликам користувачеві доступна велика кількість різноманітних масажних режимів, а саме: віброрежим, розминка, поплескування і постукування, шиацу. У деяких кріслах ролики здатні працювати в 3D режимі, тобто переміщаються вліво-вправо, вниз-вгору, в глибину, іноді виконують комбіновані руху (для тих, хто бажає всього потроху).

Повітряно-компресійний масаж.

Повітряно-компресійний масаж виконується завдяки вбудованим подушечкам. Простим «надуванням-здуванням» це назвати не можна. Подушечки, вбудовані практично по всій робочій поверхні крісла, здійснюють різні рухи. Цей режим ідеальний для любителів всього м'якого і ніжного. Масажне крісло подбає про те, щоб ви відчували себе максимально комфортно.

Вібромасаж.

Масаж виконується за допомогою вібраційних дисків, вбудованих в зону спини, сідниць і ніг, які масажують і розминають тіло, покращують кровообіг. При цьому ступінь інтенсивності вібраційного масажу можна регулювати.

Варто відзначити, що ефект від масажних процедур підвищується при гармонійному поєднанні роликового і повітряного масажу. Не зайвою виявиться і процедура інфрачервоного прогріву.

Вибирайте для себе краще і будьте здорові!

Приходьте до нас в магазин, телефонуйте і консультуйтеся з професійними менеджерами, купуйте масажне крісло і насолоджуйтеся висококласним масажем.

Друзі, запрошуємо вас на