36

Особливості масажних подушок

Добре мати власного масажиста, готового попрацювати для вас в будь-який час доби, вдома, в офісі або навіть в машині, незалежно від того, чи є в кишені клієнта готівка. Щодо масажиста-людини - це утопія. Апаратний масаж легко перетворює таку мрію в реальність. І найкраще для втілення цієї мрії підходять массажні подушки.

   

Масажні подушки мають ряд переваг:

- вони компактні, легко можуть поміститись навіть у невеличкій сумочці,
- вони мобильні, завдяки чому їх можна взяти із собою куди завгодно, навіть туди, де нема поблизу розетки,
- і универсальні, оскільки можуть масажувати будь яку частину тіла.

Масажні подушки Casada в нашому інтернет магазині:

Масажна подушка Maxiwell 3 New 2017

Масажна подушка для шиї, особливо для потиличної області, просто незамінна.

Вона покращує кровообіг, усуває застої в м'язах, знімає больовий синдром, розслабляє і відновлює організм після фізичних навантажень, і навіть стабілізує нервову систему.

Масажна подушка MINIWELL TWIST

   

Іншим видам масажерів досить важко досягти цієї зони і забезпечити повноцінне вплив на всі точки, які того потребують. Специфічна форма пристрою дозволяє охопити потиличну область повністю, що зазвичай буває доступно лише при ручному масажі двома пальцями.

Автомобільна подушка NEXO

Такий самомасаж вручну належного ефекту не принесе. А ось масажна подушка для шиї і плечей ніяких зусиль з боку користувача не вимагає, потрібно лише зручно розташувати подушку, включити його - і спокійно лежати, насолоджуючись масажем.

Купити масажну подушку Casada можна по самих вигідних цінах >>>

Добре мати власного масажиста, готового попрацювати для вас в будь-який час доби, вдома, в офісі або навіть в машині, незалежно від того, чи є в кишені клієнта готівка. Щодо масажиста-людини - це утопія. Апаратний масаж легко перетворює таку мрію в реальність. І найкраще для втілення цієї мрії підходять масажні подушки.