Обережно підробка

1081

Обережно підробка!!!

Компанія Casada цінує своїх клієнтів і всіляко намагається убезпечити їх від недобросовісних продавців і покупки підробок!

ТМ Casada за роки роботи на українському ринку завоювала широку популярність серед споживачів. Не дивно, що такою популярністю намагаються скористатися аферисти. Через збільшення кількості скарг споживачів на випадки обману та надання їм неякісних товарів і послуг, ми дуже просимо!

Звертатися тільки в наші офіційні представництва і магазини, їх адреси Ви знайдете в розділі Контакти. Не робіть замовлення у відділеннях, які не входять до цього переліку, інакше великий шанс, що Вам запропонують фальсифікат під видом ТМ Casada.

Також, поспішаємо повідомити про неіснуючі акціях і торгових пропозиціях. Акція «12 місяців», придумана зловмисниками, а також розіграш путівки в санаторій до компанії ТОВ «Касада Україна» не має ніякого відношення.

Найчастіше, дуже складно відрізнити оригінал від підробки. Щоб Ви випадково не потрапили на таких аферистів, ми склали перелік інтернет ресурсів, за які ми не несемо відповідальності і не радимо Вам купувати у них товар.

www.agapa.net.ua

www.casada-tour.com

www.2dogs.com.ua

yamaguchi.com.ua

a7.com.ua

relaxa.com.ua

viktory.com.ua

med-salon.com.ua

массажное-оборудование.com

www.massazhka.net

casada-well.dp.ua

medlyuks.zakupka.com

market.prom.ua

moidom.uaprom.net

massazhnyekresla.com.ua

mymarket.uaprom.net

mykomfort.prom.ua

web-store.com.ua

lux.org.ua

xn--80aaap1a7b.odessa.ua

касада.odessa.ua

Ми даємо Вам вільний вибір.

Товари, придбані у цих продавців, не підлягають гарантійному та сервісному обслуговуванню. Не кажучи про те, що вони можу нашкодити Вашому здоров'ю та здоров'ю Ваших близьких.