748

Від ідеї до результату: неопренова маска багаторазового використання

Наш співробітник, Андрій Гарасим, є автором даної розробки, він ідеально втілив кращі напрацювання в сфері пошиття індивідуальних масок. І нам є, чим пишатися: результат гідний поваги!

Багаторазова неопренова захисна маска з сучасного тонкого матеріалу (неопрена) була виготовлена на сучасному лазерному обладнанні. Розмір - універсальний.

  

Двоколірна маска виглядає стильно, однак, надійність - на першому місці, тому маска має чудові властивості, що фільтрують.

В середньому, якщо дотримуватися всіх правил застосування захисних масок, на один день людині необхідно 3-4 одноразові маски. Використання навіть по одній новій маски кожен день протягом місяця виллється в кругленьку суму. Ми пропонуємо вам чудову альтернативу.

Використовувати неопренову маску рекомендується не більше 2-х годин, після чого її необхідно випрати і просушити. Перед застосуванням - випрати при температурі не вище 30 C, можна обробити антисептиком або відпарити праскою.

Чому варто замовити саме наші захисні маски з неопрену?

  • Виготовлені на сучасному лазерному обладнанні.
  • Завдяки спеціальній конструкції масок і еластичності неопрену, забезпечується щільне прилягання маски до обличчя.
  • Вони виготовлені з практичного, м'якого і приємного на дотик матеріалу - неопрену. Цей матеріал ефективно відводить вологу, зберігаючи легкість дихання.
  • Утримують 99% мікрочастинок пилу і повітряно-крапельної суміші.
  • Розроблені і виготовлені відповідно до світових стандартів.
  • Розмір - універсальний.

Привід для гордості

Безумовно, в цей складний період, коли всі ведуть "війну" з коронавірусною інфекцією, хочеться бачити і позитив.

Друзі, ми повинні поділитися з вами і тим, що саме ця неопренова маска, розроблена Андрієм Гарасим, стала не лише найнадійнішою серед наявних засобів індивідуального захисту від коронавіруса, але і найпопулярнішою і стильною серед наших покупців і партнерів (а ми працюємо як з державними підприємствами, так і приватними компаніями). Неопренова багаторазова маска врятувала безліч життів, про що свідчать численні відгуки провідних медиків та епідеміологів. Це багато про що говорить.

Бережіть себе і будьте здорові!

Поспішіть зробити замовлення прямо зараз і самі переконайтесь у якості наших масок.