133

Ми раді повідомити своїм клієнтам, що вперше в Україні відбудеться відкриття офіційного представництва німецької компанії CASADA. В основу масажного обладнання цієї компанії закладений високий рівень проведення масажних процедур. Масажери від CASADA дивним чином поєднують в собі політику мінімальної ціни і високої якості, роблячи їх володарів здоровими і енергійними.

Приємна новина для жителів столиці! Керівництвом компанії було прийнято рішення розмістити Центральний офіс в Києві. Тепер ми чекаємо наших клієнтів за адресою м.Київ, вул. Героїв Сталінграда 8, корпус 5. За тією ж  адресою організований і Центральний склад, де із запропонованого асортименту ви підберете для себе модель, яка буде відповідати вашому смаку і потребам.

Але і це ще не всі сюрпризи! Послуги по ремонту і профілактиці продукції від ТМ CASADA, тепер буде надавати наш оновлений сертифікований сервісний центр, відвідати який ви можете за тією ж столичною адресою.

Ми запрошуємо своїх клієнтів і всіх бажаючих придбати масажні товари на офіційному відкритті магазину в Києві, яке відбудеться 1 вересня 2015 року. Але для бажаючих придбати масажні товари і іншу супутню продукцію вже зараз є можливість подати попереднє замовлення.

Які ж нововведення компанії CASADA вас чекають?

  •     У сервісному центрі вас зустрінуть фахівці, які пройшли навчання на заводі в Німеччині. Вони нададуть інформаційну та технічну підтримку, а також дадуть відповідь на всі ваші запитання.
  •     Гарантійний термін на весь модельний ряд масажерів від CASADA збільшився до 3 років. Плюс вражаючий бонус на сервісне обслуговування товарів зріс до 10 років користування.
  •     Керуючись головною метою компанії - зробити масажну продукцію доступною для всіх, ми встановили ціни від виробника www.casada.de Тепер вони будуть відповідати заводським і не будуть завищуватися, як це траплялося раніше. А щоб бути ближче до українського споживача ми розробили план акцій і знижок на найпопулярніші моделі.
  •     Тепер масажери CASADA в найбільших містах країни! Київ, Харків, Черкаси, Одеса і Дніпропетровськ відкриють свої двері для розміщення складів під масажну продукцію. Наші клієнти можуть переконатися в постійній наявності товару і його широкому асортименті. Подивитися адреси складів можна тут.
  •     І трохи про наболіле. На жаль нами була помічена тенденція збільшення на українському ринку кількості контрафактної продукції, яку видають під торговою маркою CASADA. Ми дбаємо про своїх постійних клієнтів і вважаємо, що купуючи продукцію CASADA вони повинні отримувати 100% результат від її використання. Тому прийняли рішення створити відділ по боротьбі з підробками.


Увага!!! На нашому сайті в розділі Дилери знаходяться адреси та посилання перевірених компаній, які продають сертифіковану продукцію CASADA. Настійно рекомендуємо звертатися тільки до них. А так же для отримання повноцінної гарантії реєструвати після придбання товару в розділі НАШІ БОНУСИ.

Розвиваючи дилерську мережу! Ми запрошуємо до співпраці потенційних партнерів, представників та магазинів у вашому регіоні. Заявки можна подавати на нашу пошту або телефонуйте за номерами, вказаними на сайті.

Давайте реалізовувати масажну продукцію від компанії CASADA на взаємовигідних умовах і зробимо життя в Україні яскравіше і здоровіше.