200

Відкривайте нові горизонти разом з масажним кріслом SkyLiner 2

Новинка 2019!

Нічего зайвого, чудовий дизайн, якісна збірка.

Це розкішне масажне крісло Casada SkyLiner 2 стане вашим особистим масажистом і предметом гордості!

Це крісло приваблює своєю бездоганною обтічною формою з плавними лініями, згладженими кутами, м'якою оббивкою з екокожі, приємною при дотику до тіла. Casada SkyLiner 2 виконає незабутній об'ємний 3D-масаж усього тіла з точним попередніми індивідуальним скануванням.

Зручне керування кріслом

Великий РК-екран з сенсорним керування: вибирайте програми масажу, налаштовуйте під себе, стежте за ходом масажу через екран.
Яскравість дисплея регулюється.

ZERO GRAVITY
 

У такому положенні хребет повністю розвантажений, тіло розслаблене. Технологія Zero-G (нульова гравітація) була запозичена у ракетобудівників - вони розрахували цю позу, щоб зберегти здоров'я космонавтів. Лежачи на масажному столі або ліжку, настільки розслабити тіло не вийде.

Що ви знаєте про релаксацію мозку?

Простий відпочинок-перерва в роботі не надасть відчуття релаксації. Просто закрийте очі і дозвольте собі зануритися в глибоку медитацію. Всього 21 хвилина - і ви знімете напругу, ваш мозок налаштуватися на певну частоту. Коли відкриєте очі - будете відчувати себе впевненіше, ви будете готові до нових досягнень разом з Braintronics!

  • Колекція программ постійно поповнюється, і тепер вона - у вашому смартфоні.

Hi-fi система

Слухайте улюблену музику з вашого мобильного пристрою під час масажу. Підключайтесь до стереосистеми крісла з допомогою Bluetooth.

Іонізация повітря!

В підлокітники крісла Skyliner 2 вбудовані іонізатор і вентилятор. Під час масажу включите іонізатор повітря і відчуєте свіжість корисного повітря як після грози.

Карман для смартфона з USB

Ця кишеня спеціально розроблена для того, щоб ваш телефон був під рукою і не заважав масажу. Поруч з кишенею - USB роз'єм, через який можна зарядити телефон при необхідності. 

Для вимогливих смаків - 23 автоматичні програми!

Космічний масаж ніг

Розтягування гомілок - унікальна здатність крісла Skyliner 2. Масажний блок розтягує ноги як в тайському масажі - м'яке розтягнення розслабляє м'язи, знімає втому і покращує циркуляцію енергії в тілі. Блок масажу для ніг і блок масажу гомілок регулюються окремо - вкорочуйте чи подовжуйте підставку для ніг за вашим смаком.

Розтираючий масаж литок. Масажні подушки з двох сторін розтирають гомілки, а з внутрішньої сторони масажні ролики масажують ікри.

Купити масажне крісло SkyLiner II CASADA - означає: подарувати собі релакс і незабутні моменти!