Валерій

18.11.2022

Користуюся цією батареє вже понад місяць - нарікать нема. Підключив до неї необхідні гаджети - все працює. Набагато спокійніше себе почуваєш, коли маєш зв\'язок і якісь побутові можливості. Ця модель - ідеальне співвідношення ціна-якість! Перевірив і особисто переконався.

Александр

18.11.2022

Спасибо магазину на быструю доставку и подробную консультацию! Выбирал-выбирал, даже в пару магазинов заехал - вживую посмотреть на эти зарядные станции, но остановился на магазине Касада. По телефону все рассказали, показали, фото, инструкции дополнительно прислали, ну и плюс - товар в наличии, ждать не пришлось. Для питания ноута и телефонов в квартире - оптимальный вариант. Спасибо!

Сергій

18.11.2022

Нормальний товар за свої гроші! Замовив на дачу собі, вже користувався разів три. Да, торохтить, але ставлю в веранді і в хаті не чутно, а світло є. Замовляв тут, доставили через 2 дні, всім задоволений.

Ігор

30.10.2022

Дякую за оперативність! Товаром задоволений, обслуговуванням також! Менеджер завжди був на зв\'язку і відповідав на всі цікавлячі питання, рекомендую!