172

Користь використання турманієвого мату DR.STONE

Турманієвий мат DR.STONE, який ви можете купити в нашому магазині, позитивно впливає на здоров'я користувача завдяки наявності в конструкції каменів турмаліну і нефриту, а також впливу на термальні точки акупресури по всьому тілу. Кількість каменів - 80 штук (натуральний нефрит - 36, турмалін - 36, фотони - 8).

 

Нефрит - це природний провідник тепла. Високоякісні нефритові камені, інтегровані в масажні головки, розподіляють глибоке тепло, надаючи розслаблюючий ефект. Турмалін - збільшує концентрацію, зміцнює імунну систему, допомагає заснути. Фотони - легкі частинки з низькою енергією, які здатні реактивировать і зміцнити природну енергію в соматичних клітинах, а також енергію самовідновлення.

Малий турманієвий мат DR.STONE використовують при температурі від 30°С до 70°С. Теплова енергія посилює в організмі кровообіг, сприяє виведенню токсинів (за рахунок потовиділення) і поліпшенню обміну речовин. При регулярному застосуванні турманієвого мату ви зможете поліпшити свою імунну систему і збалансувати загальний добробут вашого організму.

  

Переваги використання турманієвого килимка:

- Розслаблює м'язи, сприяє поліпшенню терморегуляції, кровообігу, підвищенню імунітету. Активізує клітини в тій частині тіла, яка піддається впливу.

 - Вплив довгохвильових інфрачервоних променів сприяє підтримці водного балансу (знімає набряклість), регенерації тканин; несе антимікробну дію.

 - Знімається запалення, прискорюються процеси загоєння. Проходить втома, слабкість.

 - Вплив на біологічно активні точки.

 - Сприяє витоку солей, шлаків і токсинів. Нейтралізація неприємного запаху тіла.

Одна з переваг турманієвого килимка DR.STONE - його невелика вага. Вона становить всього 2,6 кг, тому його дуже легко і зручно брати з собою в будь-яку поїздку і не думати про дискомфорт при зміні клімату, простудних захворюваннях або втоми.

Купити Турманієвий мат DR.STONE в нашому магазині >>>