934

Портативні пульсоксиметри за найкращою ціною

Існують різні патології, перебіг яких супроводжується хронічною нестачею кисню в крові. У такому випадку показник сатурації кисню крові вимагає постійного спостереження. У наш час присутність в будь-якій лікарні таких пристроїв, як пульсоксиметр, - життєво важлива необхідність, так як від точних показань цих приладів часто залежить не тільки здоров'я, а й життя пацієнта.

Портативні пульсоксиметри, які застосовуються для неінвазивного вибіркового вимірювання функції насичення киснем гемоглобіну артерій, можна використовувати одноразово або часто (при необхідності), для тривалого моніторингу насичення крові киснем застосовується моніторингова пульсоксиметрія.

В нашому магазині ви можете купити компактний пальчиковий Пульсоксиметр IV - покоління NEW 2018 з найвищою точністю показів серед аналогічних моделей! Його можна використовувати і для дорослих, і для дітей.

Застосування - максимально просто і абсолютно безпечно! Для діагностики необхідно лише покласти один з пальців руки всередину пристрою, на великому екрані ви побачите насичення киснем. Пульсоксиметр має невеликі параметри, легку і компактну конструкцію, що дозволяє завжди його мати під рукою. До того ж, він характеризується низькою витратою енергії, працює від двох батарей типу ААА, що дає йому можливість працювати безперервно протягом 24 годин.

Пульсоксиметр III - покоління mod. 2017  активно застосовується в медичних установах і центрах (в тому числі для клінічного використання в хірургії, терапії, анестезіології, інтенсивної терапії), а також в домашніх умовах. Прилад характеризується високою точністю, був протестований в клінічних експериментах, тому часто використовується при заняттях спортом.

В нашому магазині ви можете купити необхідну модель пульсоксиметра

за максимально вигідною ціною.