Вібротренажер PowerBoard S

1052


Вібротренажер PowerBoard S

Артикул: CS90

Ціна 25 800 грн

Є в наявності

Розстрочка online
paylater

Power Board S (Віброплатформа ПауерБоард С) - ефективна віброплатформа для занять спортом. Регулярні заняття позбавлять Вас від зайвої ваги, складок на животі, стегнах і сідницях. Також Ви зможете позбутися целюліту. Тепер Ви зможете, не виходячи з дому проводити спортивні тренування, при цьому переглядаючи захоплюючий фільм або ж слухаючи музику. Тренажер невеликих розмірів, тому легко поміститься під ліжком або у шафі.

У чому різниця платформ CASADA>>

Платформа Power Board S вібрує і тим самим стимулює рефлекторне скорочення м'язів. У результаті таких скорочень відбувається поліпшення обміну речовин, спалюється жир і, звичайно ж, утворюється м'язова маса. Коливання рівномірно поширюються через хребет від стоп до кінчиків пальців, досягаючи внутрішніх органів. Таким чином здійснюється стимуляція циркуляції крові і лімфотоку, знімаються судоми і блокади.

У результаті тренувань на PowerBoard S:

 • Поліпшується кровообіг
 • Прискорюються процеси метаболізму
 • Зменшуються жирові відкладення і целюліт
 • Знижується кількість гормонів стресу
 • Збільшується м'язова маса

Вібротренажер Power Board S дозволяє зміцнювати і тренувати за бажанням певні групи м'язів. Не забувайте так само, що ефективність занять залежить не тільки від регулярних тренувань, але і від правильного збалансованого харчування.

 • Програми тренувань: 3
 • Таймер (час задається в ручному режимі)
 • Ремінний привід
 • Допустима вага користувача: 120 кг
 • Вага (з упаковкою): 20 кг
 • Вага (без упаковки): 18 кг
 • Розмір: 77 х 46,5 х 12 см
 • Основна напруга: 220-240 В
 • Частота / потужність: 50-60 Гц / 85 Вт

Відгуки

14.08.2020

Re: Вібротренажер PowerBoard S

07.08.2019

Re: Вібротренажер PowerBoard S

Позаймалась на тренажері в спортклубі і вирішила, що обов’язково маю придбати собі такий для домашнього користування. Купила Power Board S (Віброплатформа ПауерБоард С) на цьому сайті і задоволена. Ще й магазин пропонує продаж на виплату, я скористалась такою послугою. За декілька місяців погасила заборгованість і прекрасно коригую свої заняття зі своїм часом. Массажер високої німецької якості, єфективність і дієвість перевірена на власному досвіді, а тому можу порадити зацікавленим.

18.04.2019

Re: Вибротренажер PowerBoard S

Приобрели видропатформу Power Board S в свой спортзал для привлечения и охвата желающих заниматься больше фитнесом. И, действительно, девушки оценили занятия на этом тренажере. В результате тренировок они достигают уменьшения жировых отложений, избавились от целлюлита, при том, что существенно уменьшается стресс и увеличивается мышечная масса и рассказывают нам о других положительных моментах. Мы очень довольны таким приобретением.

15.10.2015

Re: Вибротренажер PowerBoard S

Времени ходить на фитнес у меня нет, а вот дома заниматься рано утром или вечером я могу, долго думала какой бы тренажер купить, обратилась за консультацией к тренеру, он мне и посоветовал. Купила, пользуюсь, действительно хорошая замена фитнес залу.

10.10.2015

Re: Вибротренажер PowerBoard S

С помощью этого тренажера избавилась от лишнего веса и все еще продолжаю худеть. Долгое время не могла достичь такого результата, а этот тренажер просто супер, советую всем приобрести.

07.10.2015

Re: Вибротренажер PowerBoard S

Крутой вибротренажер! Вообще в восторге! Тренировки стали приятнее, и главное - дома в любое время удобное!

Залишити відгук

Завантажте свій відгук з ФОТО товару, купленого у нас, і ми поповнимо баланс Вашого телефону на суму від 50 до 200 грн

Додати фото з товаром

  Додати відгук

  Ваше ім'я

  E-mail

  Ваш телефон


  Введіть той номер мобільного, який ми можемо поповнити після підтвердження Вашого відгуку з фото товару

  Введіть відгук*

  Оцініть товар

  Підписатися на YouTube канал

  Відео

  Разом дешевше!

  Відео

  Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

  БЕЗКОШТОВНО!

  Вас можуть також зацікавити: