33

Переваги масажних крісел Casada

Масажні процедури з кожним роком стають все більш популярними, адже вони допомагають нам зберегти своє здоров'я, дозволяють зняти напругу і втому, але також вони запобігають появі різних захворювань.

Масажне крісло MOODRELAX

Візит до масажиста, як правило, відкладається через вічну нестачу часу і дорожнечу процедури, тому думки про придбання масажного крісла відвідують нас все частіше. Масажне крісло дозволить вирішити ці проблеми, а також забезпечить постійну релаксацію в будь-який час доби. Головне - вибрати модель, яка підходить саме вам.

Масажне крісло HILTON2

Переваги масажних крісел Casada

Моделі німецького виробника Casada відрізняються багатофункціональністю, вони представляють собою високотехнологічні пристрої, здатні сподобатися абсолютно всім членам сім'ї. Дедалі частіше їх встановлюють в масажних кабінетах або офісах великих компаній.

 - Під час масажу можна добре розслабитися ще й тому, що в крісло вбудовують колонки і є можливість підключити як мобільний телефон, так і МР3-плеєр.

 - Гарантований повноцінний масаж всіх частин тіла. Це стосується не тільки спини і кінцівок, а й стоп, плечей, голови. При цьому управління відбувається досить просто - легко вибрати потрібний режим, і відрегулювати інтенсивність процедури.

 - Комплектація може бути поповнена окремими приставками для рук або стегон. Деякі моделі можуть мати вставки з такого корисного каменю, як нефрит.

 - Кожне крісло має не тільки річний гарантійний термін на ремонт, але і дворічне обслуговування.

Щороку з'являються більш досконалі моделі і тому перед покупкою варто уважно ознайомитися з характеристиками.