117

Переваги масажних накидок

Будь-якого приладу, який ми використовуємо, час від часу треба відпочити, щоб він і далі міг справно нам служити. Нашого організму це також стосується, адже трудові будні «відбирають» у нас багато сил і енергії. Як заповнити цей недолік?

Відмінним варіантом «налагодити» роботу свого тіла є відвідування масажного салону. Масаж - найкращий спосіб розслабити свої м'язи, позбутись накопиченої втоми і отримати заряд необхідної енергії. Але сучасний темп життя не дозволяє нам внести його в свій графік. І тому гідною альтернативою масажу стане масажна накидка.

Такий вид масажного обладнання з'явився не так давно, але вже завоював довіру багатьох покупців. І це не дивно, оскільки масажні накидки мають масу переваг, що вигідно виділяють їх серед інших масажних приладів.

Масажная накидка Quattromed 5 Braintronics

Незважаючи на невеликі розміри, масажна накидка може виконувати масаж спини, шиї, області стегон, а також сідниць (в залежності від обраної моделі). Тип впливу теж може бути різним.

Не менш приваблива перевага - мобільність. Завдяки невеликим габаритам і вазі користуватися масажною накидкою можна в будь-який час і де завгодно - в автомобілі, на роботі, вдома, на дачі або на відпочинку. Багато моделей можуть працювати не тільки від мережі, але і від прикурювача автомобіля. Просто візьміть накидку з собою в багажник і ніякого болю в спині, ніякої втоми шиї.

Масажна накидка Quattromed 3

Очевидний аргумент на користь масажної накидки - невисока вартість. Якщо порівняти ціну накидки для масажу з ціною, наприклад, масажного крісла, то вартість накидки буде набагато приємнішою.

Ну і, звичайно ж, масажна накидка - це безцінний інструмент, який не тільки зміцнює здоров'я, але і піднімає настрій. Позбутися стресу, відволіктися від будь-яких переживань і поліпшити самопочуття власник масажної накидки зможе швидко і легко.

Масажна накидка Casada Quattromed 3 Q3 limited

У нашому інтернет магазині можна вибрати різні моделі масажних накидок. Ці спеціальні тренажери дозволять розслабитися і масажувати шию, спину і плечі. Зробити такий масаж можна навіть під час руху в автомобілі, так як багато моделей масажних накидок спеціально розробляються для їх застосування і на кріслі, і в автомобілі.

Накидка для спини Air Cushion

Переваги масажних накидок