94

Професійний масажер для ніг YAMAGUCHI Crown

Професійний масажер для ніг Yamaguchi Crown, який ви можете купити в нашому інтернет магазині, обладнано трьома ефективними методами впливу, які ґрунтуються на знаннях Східної медицини. Поєднання повітряно-компресійного і роликового масажів з функцією прогріву стоп надає можливість домогтися максимального розслаблення і прекрасно відпочити вашим ногам.

 

Функція прогріву стоп

Функція прогріву стоп масажера для ніг Yamaguchi Crown є одним з популярних способів збільшення ефективності масажу ніг. Тепло допомагає зняти м'язову напругу і втому в ногах, поліпшити кровообіг, швидко відновити сили.

Роликовий масаж

Рефлексотерапія - досить популярний і, що важливіше, ефективний спосіб поліпшення життєвого тонусу і відновлення внутрішньої енергії організму. Його методика полягає в стимулюванні рефлекторних точок організму людини, які мають міцну взаємозв'язок з усіма внутрішніми органами.

Стимуляція рефлекторних точок за допомогою роликового масажу провокує активізацію роботи органів організму людини, які співвідносяться з ними. При цьому помітно поліпшується відтік лімфи і кровообіг в людському організмі.

Повітряно-компресійний масаж

Повітряно-компресійний масаж ефективно стимулює акупунктурні точки ніг. Принцип дії полягає в тому, що подушки виконують м'яке і постійний тиск на тіло людини. При цьому постійний процес тиску на ділянки тіла, який проходить під час сеансу, позитивно впливає на тканинні зв'язки і підшкірну клітковину. Оздоровчий ефект також отримують різні групи м'язів. Таким чином, повітряно-компресійний масаж є комплексною відновної процедурою.

 

Призначений для ніг, цей масажер унікально поєднує в собі сучасні технології і традиції східної медицини. Пристрій допомагає позбутися від болю і тяжкості в ногах, усунути втому і набряклість.

Одною з переваг цього масажера є його компактні розміри і стильний неповторний зовнішній вигляд. Саме тому він стане відмінним подарунком собі або своїм рідним і близьким.

Купити масажер для ніг Yamaguchi Crown в нашому магазині >>>